Blickle'den kauçuk dolgu lastikler

Kauçuk dolgu tekerler günümüzde iç ve dış mekanlarda birçok cihazlarda kullanılmaktadır. Örneğin intra lojistikteki taşıma cihazlarda, makinelerde, yükleme teknolojisinde veya çok konteylerlerde.

Blickle kauşuk dolgu tekerler üniversal kullanılabilir, titreşim sönümleyici, zemin koruyucu ve birçok agresif maddelere karşı dayanıklıdır.

Blickle farklı kullanım alanları için tam uyumlu premiyum ürün yelpazesini geliştirmiştir. Ürün programında hesaplı standart kauçuk dolgu tekerlere yanısıra yüksek kalitede elastik kauçuk dolgu teker kaplamalarıda mevcuttur. Ağır yükler için uygun ve yuvarlanma dirençleri çok düşük.  Blickle farklı sertlik derecelerde ve tek veya çok komponentli teker kaplaması kauçuk teker modelleri sunmaktadır.  Siyah kauçuk dolgu tekerlere yanı sıra iz bırakmayan gri, mavi ve doğal renk modellerde sunulmaktadır. Ayrıca antistatik ve elektrik iletkenliğine sahip kauçuk dolu tekerlerde sunulmaktadır.  Dolu kauçuk tekerler seçime bağlı masura rulman, rulman veya preslenmiş bilya yatağı ile temin edilebilir.

Blickle ürün gamında sunulan kauçuk dolgu tekerler özeti:

Standart kauçuk dolgu lastikler

Yumuşak kauçuk tekerler

İki komponentli kauçuk dolgu tekerler

Elastik kauçuk dolgu lastikler