Blickle özel modelleri

Özel ölçüler için.

 • Özel modeller-Teaserlist-Tekerler-Blickle

  Özel imalat teker ve ruletler

  Özel modeller, standart serideki ürünlerden teker ölçüleri, malzeme seçimi, porya modelleri veya teker yatağı bakımından farklılık göstermektedir. Bunun haricinde, örneğin tesis yapımı için aşırı yüksek kullanım süresine ve güvenilirliğe sahip özel çözümler geliştirilmektedir. Teker takımları, çeşitli serilerdeki tekerler, yuvarlak veya dört köşe akslar ve de çeşitli iz genişlikleri ile teslim edilebilmektedir.

 • Özel modeller-Teaserlist-Ruletler-Blickle

  Özel hafif hizmet tipi ruletler

  Özel modeller, standart serideki ürünlerden toplam yükseklik, merkez kaçıklığı, kilit sistemi, malzeme seçimi, renk, teker modeli, süspansiyon vb. bakımından farklılık göstermektedir.

 • Özel modeller-Teaserlist-İskele ruletleri-Blickle

  Hareket eden iskele ve taşıma cihazları için özel üretim tekerler

  Blickle standart ürün programındaki döner ve sabit ruletler, müşteri taleplerine göre modifiye edilerek kullanılabilir. Blickle müşteri taleplere uygun yeni tasarımları da yapmaktadır.
  Yürütülebilir iskeleler ve çalışma platformları için döner ruletler, çeşitli bağlantı türleri, kilit sistemleri ve teker modelleri ile teslim edilebilmektedir.

 • Özel modeller-Teaserlist-Ağır hizmet tipi ruletler-Blickle

  Yüksek taşıma kapasitesine sahip tekerler

  Blickle, ağır hizmet tipi ruletler geliştirme ve üretme uzmanıdır. Blickle standart ürünlerin maksimum taşıma kapasitesi 50.000 kg. Blickle ayrıca düşük yüzey basıncı veya yuvarlanma direnci için özel çözümler geliştirmektedir.