Teker ve rulet serisinden doğrudan Online katalog sayfasına ulaşabilirsiniz. Tüm teker serilerin bir sonraki sayfalarda uyumlu döner ve sabit ruletleri bulabilirsiniz. Online katalogdan tablo detay altından ürün detayını.

Ürün gamı

Hafif yük tekerleri, hafif yük ruletleri ve dizayn tekerler

 • Hafif yük teker ve ruletler

  Hafif yük teker ve ruletler

  Çoğunlukta iç mekanlarda kullanılan hafif hizmet tipi teker ve ruletler. Maksimum saatte 3 km hız için tasarlanmışlar. Tıbbi cihazlar, Display ayaklıklar veya mutfak cihazlar, hafif hizmet tipi ruletlerin tipik kullanım alanlardan bazıları.

 • Plastik ruletler

  Plastik ruletler

  Tıbbi cihazlar, mobilya ve nakil sistemler için çağdaş dizayna sahip plastik teker ve plastik ruletler. Plastik tekerlerin teker kaplaması kırılmaya karşı dayanıklı termoplastik kauçuk elastomer den oluşmaktadır, sertlik derecesi 85° Shore A.

Lastik teker ve ruletler

 • Standart dolgu lastik kaplı teker ve ruletler

  Standart dolgu lastik kaplı teker ve ruletler

  Kauçuk dolgu tekerler ve termoplastik kauçuk tekerler sessiz çalışır ve zemini yüksek derecede korur. Kauçuk dolgu lastikler universal kullanılabilir. Termoplastik kauçuk tekerler düşük yuvarlanma ve çevirme direncine sahiptir.

 • Yumuşak dolgu lastikli ve iki komponentli dolgu lastikli teker ve ruletler

  Yumuşak dolgu lastikli ve iki komponentli dolgu lastikli teker ve ruletler

  Kauçuk dolgu tekerler ve yumuşak lastik tekerler kötü zeminde yüksek derecede hareket konforu sunmaktadırlar. Kauçuk dolgu tekerler ve yumuşak lastik tekerler çok sayıda agresif maddelere karşı dirençlidir.

 • Elastik dolgu lastiklere sahip ağır yük tekerler ve ruletler

  Elastik dolgu lastiklere sahip ağır yük tekerler ve ruletler

  Ağır yükler için elastik lastik tekerli ağır hizmet tipi teker ve ağır hizmet tipi ruletler kullanılmaktadır. Yüksek taşıma kapasitesi için ağır hizmet tipi ikiz ruletler kullanılmaktadır.

Havalı ve süper elastik teker kaplamalı tekerler ve ruletler

 • Havalı lastikli teker ve ruletler

  Havalı lastikli teker ve ruletler

  Yüksek derece zemin koruması için hava lastikli döner ve sabit ruletler. Hava lastikler oluklu veya zig-zag profil ile sunuluyor ve iç ve dış mekanlarda kullanılabilir.

 • Ağır yük ruletleri, süper elastik dolgu lastik tekerler

  Ağır yük ruletleri, süper elastik dolgu lastik tekerler

  Dayanıklı lastik topuğu, çelik tel donatılı ağır hizmet tipi teker ve ruletler. Diğer versiyon olarak yüksek elastik tampon katmanlı 3 komponentli lastik sunuluyor.

Poliüretan teker ve ruletler

 • Enjeksiyon püskürtme poliüretan kaplı teker ve ruletler

  Enjeksiyon püskürtme poliüretan kaplı teker ve ruletler

  Enjeksiyonlu, termoelastik elasomer, düşük aşınma derecesi ve düşük yürüyüş dirençli PU tekerli döner ve sabit ruletler. PU tekerlerin teker kaplaması çok sayıda agresif maddelere karşı kimyasal çok dirençli.

 • Reaksiyon döküm poliüretan kaplı Blickle Softhane® ağır yük teker ve ruletleri

  Reaksiyon döküm poliüretan kaplı Blickle Softhane® ağır yük teker ve ruletleri

  Reaksiyon döküm ile kaplanmış yeşil poliüretan elastomer ağir hizmet tipi teker ve ruletler, 75 ° Shore A. Kalın ve elastik Blickle Softhane® teker kaplaması sayesinde yüksek derece hareket konforu.

 • Reaksiyon döküm poliüretan kaplı Blickle Extrathane® ağır hizmet tipi teker ve ruletler

  Reaksiyon döküm poliüretan kaplı Blickle Extrathane® ağır hizmet tipi teker ve ruletler

  Reaksiyon döküm ile kaplanmış açık kahverengi poliüretan elastomer ağir hizmet tipi teker ve ruletler, 92 ° Shore A. Blickle Extrathane® teker kaplaması yüksek derecede kesilmeye ve yırtılmaya karşı ve aynı zamanda aşınmaya karşı çok dayanıklıdır.

 • Reaksiyon döküm poliüretan kaplı Blickle Besthane® Soft ağır hizmet tipi teker ve ruletler

  Reaksiyon döküm poliüretan kaplı Blickle Besthane® Soft ağır hizmet tipi teker ve ruletler

  Reaksiyon döküm ile poliüretan kaplı Blickle Besthane® Soft ağır hizmet tipi teker ve ruletleri, 75° Shore A, düşük yuvarlanma dirençi.

 • Reaksiyon döküm poliüretan kaplı Blickle Besthane® ağır hizmet tipi teker ve ruletler

  Reaksiyon döküm poliüretan kaplı Blickle Besthane® ağır hizmet tipi teker ve ruletler

  Reaksiyon döküm ile kaplanmış Blickle Besthane® ağir hizmet tipi teker ve ruletler, 92 ° Shore A, yüksek ve dinamik taşıma kapasitesine sahip.

Poliamid ve Polipropilen teker ve ruletler

 • Poliamid teker ve ruletler, Polipropilen teker ve ruletler

  Poliamid teker ve ruletler, Polipropilen teker ve ruletler

  Kaliteli, kırılmaya karşı dayanıklı plastikten oluşan Poliamid ve Polipropilen tekerler. Bu tekerler düz zeminde akıcı hareket eder. Ayrıca sessiz çalışan ara lastik cemberli teker serisi sunulmaktadır.

 • Ağır yük poliamid Döküm teker ve ruletler

  Ağır yük poliamid Döküm teker ve ruletler

  Poliamid veya yoğun preslenmiş döküm Poliamid ağır hizmet tipi teker ve ruletler. Ağır hizmet tipi tekerlerin gövdeleri güçlü, preslenmiş sac veya oldukça sağlam, kaynaklı model olarak sunuluyor.

Döküm ve çelik teker ve ruletler

 • Döküm teker ve ruletler

  Döküm teker ve ruletler

  Çok yüksek taşıma kapasitesi için gri döküm veya küresel grafitli dökümlü döküm teker ve ruletler. Döküm tekerler aşınmaya ve yağlara karşı dayanıklıdır.

 • Süper ağır yük tipi çelik teker ve ruletler

  Süper ağır yük tipi çelik teker ve ruletler

  -Çelik ağır hizmet tipi teker ve ruletler, çok ağır yükler için çok dayanıklı ve aşınmaya karşı dirençli. Çelik tekerlerin çekme direnci ve sertlikleri geniş sıcaklık aralığında sabittir (-100 C° ila +300 C°).

Flanşlı teker ve ruletler

 • Flanşlı teker ve ruletler

  Flanşlı teker ve ruletler

  Çeşitli ray normları için çelik, gri döküm veya Poliamid döküm flanşlı teker ve ruletler. Flanşlı ikiz tekerler Poliamid döküm veya çelik olarak sunulmaktadır.

Paslanmaz çelik ruletler

 • Paslanmaz çelik ruletler

  Paslanmaz çelik ruletler

  Kaliteli paslanmaz krom nikel çelikten oluşan paslanmaz çelik gövdeli tekerler. Poliamid tekerler, PU tekerler veya lastik tekerler ile sunuluyor.

Isıya dayanıklı teker ve ruletler

 • Isıya dayanıklı teker ve ruletler

  Isıya dayanıklı teker ve ruletler

  Sıcak mekanlar için ısıya dayanıklı teker ve ruletler. Teker kaplaması ısıya dayanıklı kauçuk lastik veya silikon lastik yada teker malzemesi ısıya dayanıklı Poliamid, Fenolik reçine veya dökümden oluşmaktadır.

Yaylı ruletler

 • Yaylı ağır yük ruletleri

  Yaylı ağır yük ruletleri

  Yüksek hareket konforu ve yüksek yük kapasitesi için yay amortisör yaylı ağır hizmet tipi teker ve sabit ruletler. Daha iyi yay sönümleme için çelik yay, poliüretan yay veya patentli disk yay konstrüksiyonu sunulmaktadır.

Kompakt ve yükseltilebilir ruletler

Kılavuz ruletler

 • Kılavuz tekerleri

  Kılavuz tekerleri

  Farklı çapta ve farklı uygulama alanlar için Poliüretan veya Poliamid kılavuz tekerler. Müşterinin özel talepleri için özel kılavuz teker çözümleri gerçekleştirilebilir.

Transpalet ruletler ve Forklift tekerler

Tahrik ve flanş tekerler

 • Tahrik tekerleri ve flanş bağlantılı tekerler

  Tahrik tekerleri ve flanş bağlantılı tekerler

  Poliüretan teker kaplaması yada kauçuk tekerli tahrik tekerler, forklift tekerler ve bandajlar. Teker kaplaması teker serisine göre jant'a yada çelik çembere döküm edilmiş, preslenmiş veya vulkanize edilmiştir.

Lastikler ve kaplamalar