Bizim yolumuz. Kendi üretimimiz.

Modern üretim teknolojisi ve uzman ekibimiz

Pazar lideri olabilmek için müşteri talepleri ve beklentileri karşılamak gerekmektedir. Bizim yolumuz: En yüksek seviyede kendimiz üretmekteyiz - baştan beri. Böylece kalite ve teslimat kendi elimizde. Ayrıca müşteri talepleri daha hızlı ve esnek bir şekilde yerine getirebiliyoruz. Modern üretim teknolojisi ve de kalifiyeli ekibimiz sayesinde müşterilerimize Blickle kalite standarını sunmaya garanti etmekteyiz

Uzmanlık alanlarımız:

 • Kalıp yapımı-Teker-Ruletler-Blickle

  Kalıp yapımı

  Uzmanlığımız kalıp yapımında başlamaktadır. Pres kesim için kalite kalıplar, poliüretan imalat ve plastik döküm çalışmaları kalifiyeli ekibimiz çok modern makinelerle gerçekleştirmektedir. Kısa imalat süreleri sayesinde yenilikleri müşteriye ya da pazara çok kısa sürelerde sunuyoruz. Uyguladığımız özenli ve düzenli kalıp bakımı ve servisi, uzun süreli verimli üretkenliği ve her bir kalıbın ortalamanın üzerinde bir uzunlukla çalışma ömrüne sahip olmasını sağlamaktadır.

 • Çelik şekillendirme-Teker-Ruletler-Blickle

  Pres ve şekillendirme teknolojisi

  Preslerimiz hidrolik ve eksantrik preslerden ve pres kesim otomatlardan oluşmaktadır, maksimum pres kuvveti 630 ton. 10 mm sac kalınlığına kadar plakalardan tam otomatik preslenip şekillendirilebiliyor. Kendimiz tasarladığımız ve ürettiğimiz taşıma cihazlar sayesinde çelik ve paslanmaz çelik bileşenler montaja otomatik olarak ilerlemektedir. Kısa teçhizat değiştirme süreleri ile büyük ve küçük serileri rasyonel bir şekilde üretmekteyiz.

 • Kaynak-Teker-Ruletler-Blickle

  Kaynak

  Blickle ağır hizmet tipi teker ve ruletler maksimum 50 ton'a kadar yük taşımaktadır. Bundan dolayı kaynakhanemizde titizlik ve güvenlik ilk sırada yer almaktadır. Kaynak işleri manüel ve otomatik yapıyoruz. Modern kaynak robotlar, çizgi ve dairesel kaynak sistemler sayesinde kaynak mühendislerimiznin ve sertifikalı kaynaklılarımız kaynak çalışmaları daima mükemmel. Kaynak dikişlere düzenli olarak metalografik kontroller yapılmaktadır.

 • PU-Üretim-Teker-Ruletler-Blickle

  Poliüretan imalatı

  Blickle farklı kullanımlar için birçok poliüretan tipleri geliştirmiştir. Blickle Extrathane®, Softhane®, Besthane® und Besthane® Soft poliüretan teker kaplamalarda uzun yılların verdiği poliüretan tecrübesi ile üretilmektedir. Tam uyumlu ham madde karışımı ve akıllı üretim aşamaları son ürünün sertlik parametreleri, geri tepme kapasitesi, basınç altındaki deformasyon, yuvarlanma direnci, hidrolize sağlamlık ve soğuklara karşı dayanıklılığı konularda poiüretan tekerlerin kalitesine yansımaktadır. Büyük seri üretim için tam otomatik üretim hatlar ve küçük sayıda seriler ve özel modeller için özel döküm tesisler kullanılmaktadır.

 • Plastik Enjeksiyon-Teker-Ruletler-Blickle

  Plastik dökümhane

  Poliamid, polipropilen veya TPE, ısıya dayanıklı, elektrik iletkenliğine sahip, cam elyaf takviyeli. Blickle farklı plastik tekerleri üretebiliyor. Modern plastik imalathanemiz sayesinde birçok kullanım alanları için tekerler ve de komple döner ve sabit ruletler üretmekteyiz. Isıya dayanıklı, elektrik iletkenliğine sahip, cam elyaf takviyeli veya farklı versiyonlar - Blickle birbirinden farklı birçok plastik tekerleri üretmektedir. Firma olarak, ısıya dayanıklı, antistatik, cam elyafı takviyeli veya sayısız başka varyasyon olmak üzere çeşitli plastik tekerler üretme niteliğine sahibiz. Plastik parçaların enjeksiyon teknolojisi yöntemiyle üretilmesine ilişkin oldukça büyük makine ve tesis parkımız, sektöründe lider Alman üreticilerine ait yeni, son derece modern makinelerden oluşmaktadır. Makinenin kapanma kuvveti, farklı plastik ürünlerin proses süresine uyumludur. 1 komponent tekerelere yanırısa 2 komponent tekerlerde tam otomatik üretilmektedir. Tam otomatik malzeme akışı sayesinde üretim ekonomik ve hızlı yapılmaktadır.

 • Montaj-Teker-Ruletler-Blickle

  Montaj

  Blickle gövde ve rulet montajı için tam otomatik üretim hatlar geliştirmiştir. Böylece montaj aşamalarımız hesaplı, rasyonel ve çok kalitelidir. Gerekli yerlerse insan, mümkün olduğu yerlede makine kullanımı diyerek montajlar kamera ile takip edilen robotlar tarafından gerçekleşmektedir. Üretim sayısı küçük müşteriye özel el çalışmaları hızlı bir şekilde yerine getirmekteyiz. Üretim hatlarına entegre edilmiş sayısız kontrol ve test istasyonu, yüksek kalite standardına sahip olmamızı sağlamaktadır.