Geliştirme-Konstrüksyon-FE-Teker-Ruletler-Blickle

Firmamız, müşteri isteklerine odaklanmıştır.

Yenilik bizim işimizdir.

Tekeri yeniden icat etmek: bunun için her gün çalışıyoruz. Her kullanım alanı için en iyi teker ve ruleti tasarlamak hedefimizdir. Fonksiyonellik, etki, uzun ömürlülük ve güvenlik, dizayn, ergonomi ve sürdürebilirlik kadar önemlidir. Müşterilerimize ürün kullanım rahatlığı sunan yenilikçi çözümler bu şekilde oluşmaktadır. 


Örneğin doğrusal ve doğrusal olmayan FEM hesaplamaları gibi modern teknik yöntemler, ve de saygın enstitüler ile yürütülen ortak çalışmalar sonucunda ürün geliştirme mühendislerimiz, tekerler alanında yeni fikirler ortaya koymaktadır. Yeni hareket konforu ve yuvarlanma direnci standartları belirleyen poliüretan teker kaplaması Besthane® en iyi örnektir.

Yeni tasarım veya müşteri doğrultusunda değişiklikler – konstrüksyon ve kalıp yapımı ağı sayesinde yenillikleri seri üretime kısa sürede geçmektedir.  Rosenfeld'deki yüksek üretim kapasitesi sayesinde küçük ve büyük adet sayısı özel çözümler hesaplı yapılmaktadır.  Müşteri talebinden numune veya son ürün bazen sadece birkaç günde teslim edilmektedir. 
Mühendislerimiz uzun yıllardan beri müşteri taleplerine uygun her kullanım alanı için çalışmalar yapmıştır.

Blickle – Yetkili geliştirme partneriniz. Birlikte karmaşık mobil sorunları için de çözümler bulabiliriz.