Jübile Bay Wager

Müdür, Blickle'de 40.cı yıldönümünü kutluyor

1 Temmuz'da Müdür Walter Wager'in Blickle Räder+Rollen'deki 40.cı yıl dönümünden dolayı Rosendeld'te kutlama yapılmıştır.

Müdür Reinhold Blickle konuşmasında Walter Wager'in kariyerine değindi. Bay Wager Württemberg'deki İdari ve und Ekonomi Akademisinde eğitimini tamamladıktan sonra 1 Temmuz 1974 tarihinde Blickle firmasında işe başlamıştır. 22 yaşındayken muhasebe departmanı yönetti ve ardından finansman ve hesaplama bölümünde görevlendirilmiştir. İyi işletme tecrübeleri ve teknik becerilerden dolayı uzun yıllar şirket yönetiminden sorumluydu. 1991 yılında kendisine ticari temsilcilik verildi ve 10 Ocak 2005'te Reinhold Blickle yanında firmada müdür oldu.

Reinhold Blickle müdürün Blickle grubu gelişmesi için yaptıklarına teşekkür etti. ''Blickle firmasının büyümesinde ve bugün ulaştığı yerde Bay Wagerin çok büyük payı var'' dedi. 1974 yılında uluslararası çalışan sayısı 88'idi ve Blickle'nın şimdi 16 ülkede 700'den fazla çalışanı var.

Walter Wager, Reinhold Blickle ve ailesinin kendisine yıllarca gösterdiği güveni için teşekkür etti. 40 yıllık çalışmasında tüm çalışanlara teşekkür etti ve görevine birkaç yıl devam edecağini.