Hassas malların pürüzsüz taşınması

Yeni Blickle SoftMotion yumuşak kauçuk serisi

ALES-POES

Birçok farklı branşta teker ve ruletlerden - ister gastronomideki servis arabasında olsun, ister elektronik endüstrisinde darbeye karşı hassas yapı parçalarının taşınması için olsun, özellikle yüksek bir sönümleme talep edilmektedir. Hassas malların sadece darbelere ve sarsıntılara karşı korunması istenmiyor, fakat ayrıca gürültü seviyesinin de olabildiğince düşük tutulması arzu edilir.

Blickle özel olarak bu talepler için yeni POES ve ALES serilerini geliştirdi. Özel uyarlanmış konturlu kalın teker kaplaması yüksek kaliteli elastik Blickle SoftMotion kauçuk dolgudan oluşmaktadır.

55° Shore A malzemesi yüksek bir esneklik ve aynı zamanda düşük bir yuvarlanma direnci ile öne çıkar. Bu sayede engebelerin etkisi özellikle rahat bir dönme karakteristiğinde güvenilir biçimde yaylanır. Başka kauçuk karışımlarına kıyasla iz bırakmayan gri teker kaplaması aynı zamanda geçiş yollarında kalıntı da bırakmaz.

Her iki seride de lastiğin sağlamca teker jantına vulkanize edilmiş olmasından dolayı tekerler yanal yükler için bile çok iyi uyum sağlar. POES serisinde teker jantı kırılmaya karşı dayanıklı poliamidden, ALES serisinde alüminyum pres dökümden oluşur.

Tekerlerin taşıma kapasitesi modele göre 120 ile 350 kilogram arasındadır. Teker aksında ve döner taçta uzun ömürlü gres ile yağlanmış bilya yatakları normal koşullar altında bakım gerektirmeyen ve güvenilir bir kullanımı sağlar.

Tek olarak ürün modellerini Online kataloğumuzda bulabilirsiniz