The-Best-of-German-Orta sınıf_2

Blickle “The Best of German Mittelstand” ansiklopedisinde

25 ağustos 2015 tarihinde Berlin Dış İşleri Bakanlığında düzenlenen büyükelçi konferansında ''The Best of German Mittelstand'' adı altında Köln'deki Ekonomi Yayınevi Alman standartları iki İngilizce cilt sundu. Yayınlarda Almanya'daki prezentable, başarılı ve sorumluluk sahibi şirket piyasasını tanıtan 100 seçilen şirketin tanıtımı yapılmaktadır.

''THE FAMILIY BUSINESSES'' cildi 2014 yılından ''Alman Aile Şirketleri'' ansiklopedisine bağlı ve yaklaşık 100 aile şirketinin bilgilerini ve tarihçelerini, yönetimlerini, aile etkisini, işletme ve de stratejik koordinasyonları hakkında bilgiler vermektedir.

THE WORLD MARKET LEADERS cildinde kendilerini dünya pazarında kanıtlamak isteyen 100 Alman şirketi tanıtılmaktadır. Bu kitabın amacı, yurtiçinde kendilerini pazar segmentleri ile kanıtlamış orta sınıf şirketleri yurtdışında tanıtmaktır. Bu cilt, 2015 ilkbaharında yeni baskı ile piyasaya sürülen ''Alman Dünya Pazar Lciderleri'' ansiklopesininden sonra oluşturuldu.

Bu ansiklopedilerin Almanca olanlarda olduğu gibi, Blickle firmasi her iki ciltte yer almaktadır. 60 yıl önce inşaat el arabası için tekerler üreten şirket artık dünyanın üçüncü teker ve rulet üreticisidir ve dünya çapında 750'den fazla çalışanı var.