top-100

Blickle en iyi 100 arasında

Almanya'da son yıllarda ciro artışı gösteren birçok şirket vardır. Bu şirketler genelde orta sınıfta yer almaktadır ve 15 milyon iş yeri ile Almanyanın motorudur. Bazıları yerleşiyor ve bazıları yeni yollar gidiyor ve başarı göstermektedirler. Blickle bu şirketlerden birisidir ve başarı gösteren en iyi 100 orta sınıf şirket arasında yer almaktadır.

Geçtiğimiz hafta ''Wirtschaftswoche'' dergisi, 2002 ila 2012 yıllar arası ve 50 milyon ila bir milyar ciro yapan Alman dünya lider şirketleri liste halınde açıklamıştır.

Şirket yöneticisi Reinhold Blickle şirketin başarısıyla gurur duyuror: 2002 - 2012 yılları arasında şirketin yıllık büyümesi %7,1. Banka ve ekonomik krize rağmen. 2014 yılında şirketin cirosu yaklaşık 158 milyon Euro ve bu %14 büyümedir.

Aile şirketinin başarı sırrı uluslararası 750'den fazla çalışanı mı? Reinhold Blickle: „we innovate mobility“ sözümüze sadık kalarak devamlı yeni teknolojilere ve imalat sistemlere yatırım yapmaktayız ve uluslararası satış ağlarımızı genişletmeye çalışıyoruz. Çin ve Türkiye'deki yeni ortak şirketler bunun bir örleğidir. ''Gelişmekte olan pazarlarlarda büyü bir potansiyel görüyoruz ve >Made in Germany< kaliteli teker ve ruletler talepler artmaktadır.

Blickle bugün uluslararası 16 şatış bürolara sahip ve kendi ürünlerini 120'den fazla ülkeye göndermektedir. ''Kaliteli ürünlerimizi kısa sürelerde teslim etmek için müşterilerimize yakın olmak istiyoruz.'' Rosenfeld'deki merkezde yeni yapırımlar planlanmaktadır.