Güncelleme: Coronavirus - Blickle şu anki durumda hala malzeme teslimini sağlamaktadır!

01.04.2020 - Çalışanlarımızı mümkün olan en iyi şekilde korumak için, son birkaç gün içinde daha kapsamlı koruyucu önlemler aldık. Departmanlarımızın çoğu hem yönetimde hem de üretimde iki vardiya halinde çalışmaktadır. Mümkün ve makul olan yerlerde ev ofislerinden de çalışmaktalar.

Ancak, bu önlemlerin teslimat performansımıza ve kullanılabilirliğimiz üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Uzman danışmanlarımız her zamanki çalışma saatlerinde tavsiye ve eylemlerle yanınızdadır. Üretimimiz tüm üretim alanlarında sorunsuz çalışır ve malzeme temini sağlanır. Şu anda, kullanılabilirlik ve teslimat performansımızda herhangi bir kısıtlama görmüyoruz.

Bu noktada tüm müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza özel taahhütleri ve sadakatleri için teşekkür ediyoruz. Özellikle mevcut durumda, şimdi birbirine bağlı kalmamız ve bu zamanı birlikte yönetmemiz özellikle önemlidir.

Sizi güncel gelişmeler hakkında haberdar tutacağız ve her zamanki gibi sorularınızı cevaplamaya hazırız. Sağlıklı kalın!

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

20.03.2020 - “Made in Germany” teker ve ruletlerimizin yüksek kalitesinin yanı sıra çözüm ve danışmanlıktaki uzmanlığımız ile birlikte, itibarımızı ve dünya çapında birinci sınıf bir teker ve rulet üreticisi olarak konumumuzu kanıtlayan özellikle ürün temini ve hızlı teslimattır.

Corona Virüsünün üretim ve teslimat kapasiteleri üzerindeki etkileri ile ilgili olarak, şu anda Blickle teker ve ruletlerinin sürekli teminini ve hızlı teslimatını teyit edebiliriz. Rosenfeld, Almanya'daki üretim tesisimizde yüksek düzeyde dikey entegrasyon ve öngörülen hammadde stoğumuz sayesinde, şu anda ürünlerimizin bulunabilirliği ve teslimat performansımızla ilgili herhangi bir kısıtlama görmüyoruz.

Tabii ki, partnelerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği bizim önceliğimizdir ve olmaya devam etmektedir. Bu nedenle, Corona Virüsünün daha fazla yayılmasını önlemek için gerekli koruyucu önlemleri aldık ve mevcut gelişimi çok yakından takip ediyoruz.

Başka sorularınız için telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin.