tedarikçi fiyatı jungheinrich

Blickle, Jungheinrich tedarikçi ödülünü alıyor

23 nisan 2015 tarihinde Jungheinrich AG 2014 yılı için tedarikçi ödülünü vermiştir. Blickle teker ve ruletler firması Moosburg fabrikasından ''plastik, rulet, depo, standart parçalar ve teker'' kategorilerinde 2014 en iyi tedarikçi ödülü ile ödüllendirilmiştir

Jungheinrich firması Ocak - Aralık 2014 süresi için tedarikçilerin kalite ve performanslarını değerlendirdi. Blickle'nın güvenilirliği ve kalıcı tedarik kalitesi jürinin ilgisini çekmeye başarmıştır. Müdür Reinhold Blickle Lüneburg'da ödülü şahsen teslim almıştır. Konuşmasında ödül için teşekkür etti ve emeği geçen tüm çalışanlarından söz etti. Onlar sayesinde binlerce tedarikçi arasından en iyisine seçildik.

Jungheinrich fırmasının 10.000'den fazla çalışanı var ve konzern cirosu iki milyardan fazla uluslararası lojistik sektöründe vazgeçilmez ve dar alan taşıma araçlarıyla üne kavuşan bir şirkettir. Hamburg'daki konsern merkezine yanısıra Jungheinrich Almanya'a altı üretim tesilere sahip. Blickle, 2013 yılında tedarik performasından dolayı Landsberg'deki Junkheinrich fabrikasından ödüllendirilmişti.