online-dükkan blickle

Almanya'nın en kapsamlı teker+ruletler ürün gamına sahip firması artık Online

Blickle artık yeni Online dükkanında 30.000'den fazla teker+ruletleri satışa sunuyor. Ve Almanya'da kapsamlı teker ve rulet Online dükkanı hizmete başlatıyor. Teker çapı 20 mm kılavuz ruletlerden taşıma kapasitesi maksimum 50 ton'a kadar ağır hizmet tipi tekerleri kapsayan ürün gamı.

Lojistik merkezine bağlı parça stok deposundan müşteriler teslimat süresini takip edebilir. Otomatik evrak arşivi tekrar sipariş çalışmaları kolaylaştırmaktadır. Müşterinin sadece miktarın belirtilmesi yeterli olacaktır. Müşteriye özel fiyatlar ve diğer bilgiler otomatik olarak düzenlenecektir. ''Bu piyasada hızlı ve konforlu siparişleri karşılamak için çok çalışıyoruz.'' Satış müdürü Werner Herre. ''Soru veya özel çözümler için büro çalışanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.''

Yeni Online dükkanın ürün konfigüratörüne doğrudan bağlantısı vardır. Bu bölümde seçilen ürünler doğrudan sepete eklenebilir. Üç boyutlu PDF dosyaları ve yeni. Bu hemen hemen tüm ürün için sunulmaktadır ve önizleme için kayıt ve giriş yapılmasına ihtiyaç yoktur. 3D-PDF yardımıyla, CAD programı kurulumuna ihtiyaç olmadan, teker ve ruletler tüm açılardan görmek mümkündür.

 

 Kayıt için buraya tıklayabilirsiniz.