Hareketlilikten sağlamlığa

Blickle mevcut ürün gamına yenilikci yükseltilebilinir ruletleri eklemiştir.

Günümüz sanayisinde sürekli büyüme ve hareketlilikten dolayı taşıma araçlarının yükseltilip bir tarafa konumlandırılması büyük bir önem kazanmıştır.

Bugüne kadar çeşitli uygulamalarda mevcut Blickle Yükseltilebilir Ruletler yelpazesi kendilerini kanıtlamıştır. Mobil işletme ekipmanları veya makinalar hızlı bir şekilde tetikleme mekanizması sayesinde sağlam ve güvenilir bir iş ortamı sağlamaktadır.Yükseltilebilir Ruletler Portföyümüzü çeşitli uygulamalar için genişlettik. Yeni ruletlerde mesela dönebilen tetikleme mekanizması ve birkaç makarayı aynı anda kaldırmak için hidrolik pompası mevcuttur. Aynı zamanda farklı tekerlerin toplam yüksekliklerin zeminde oluşan sapmalardan dolayı Yükseltilebilir Ruletlerimiz doğru bir çözüm sunmaktadır.

Öne çıkanlar:

 • Hareketlilikten sağlamlığa -Yükseltilebilinir Rulet HRLK-HN

  Bu seri bir önceki uygulamalarda ayak pedalı sayesinde kolay yükseltebilir ve tekrar hızlı bir şekilde indirebilir, başarılı HRLK-Yükseltilebilir Ruletlerin geliştirilmiş versiyonudur. Yeni serideki tetikleme mekanizması şimdiki seri deki gibi sabit değildir ve arka kısımda dönmektedir.

  Avantajlar :
  • Tetiğin araç altına yönlendirilmesi mümkün olduğu için, dar alanlar için idealdır.
  • Bu sayede ayakta hasar ve darbeler oluşmamaktadır.
  • 13 milimetre yerden yüksekliği sayesinde Mobil İşletlemer için mükemmeldir.

 • Hareketlilikten sağlamlığa -Yükseltilebilir Rulet HRLK-F

  Bu Seri HRLK-Yükseltilebilir Ruletlerin tam ters varyasyonudur. Daha önceki rulet özellikle yürür vaziyetteki ve arada sırada tetiklenen uygulamalarda kullanılmaktadır. Bu seri ise özellikle sabit uygulamalar için geliştirilmiştir.

  Avantajlar :
  • Ayakpedalı sayesinde yükseltilip tekrar indirilebilen, yüksekliği ayarlanabilen teker.
  • Tetikleme ayağı sabittir.
  • Mobil kullanımda yerden yükseklik 5 Milimetredir.
  • Taşıma kapasitesi 150kg a kadardır.

Yukarıda belirtilen iki seri de yüksek kaliteli, kırılmaya dayanıklı Poliamid 6 veya iz bırakmaz Poliüretan Blickle Extrathane'dan oluşan çeşitli tekerler mevcuttur. Güçlü çelik saçtan preslenmiş döner tablanın içinde iki ayrı sıralı Bilya Rulman yataklaması bulunmaktadır. Vida delikleme mesafesi standart olarak 100x85 mm olmakla birlikte ,teker çapı ise 80 mm den oluşmaktadır. Fakat farklı tabla ölçüleri de mevcuttur. Bu seriler aynı zaman da hasas ortamda kullanılmak için elektrik iletkenlik özellikte de üretilmektedir.
 • Gerçekten ağır yükler için -Yükseltilebilir Rulet HRLSD

  Bu ağır yük Yükseltilebilinir Rulet Serisi kendisini belirgin bir şekilde güçlü ve kaynaklanmış çelikten oluşan tasarımı ile göstermektedir. Kullanılan çift tekerler standart şekilde kırılmaya karşı Poliamid 6 veya iz bırakmaz Blicke Extrathane'den oluşmaktadır. Ruletin toplam yüksekliği Anahtar ile 170 - 210 Milimetre arası sabitleme ayağının üzerine ayarlanabilmektedir. Yükseltilebilir Ruletler az hareket ettirilen ağır yüklü sabit ekipmanlar için idealdir. Buna rağmen mobil vaziyetteyken bile yerden yüksekliği 40 milimetredir.

  Avantajlar:
  • Taşıma kapasitesi - uygulamaya göre 1.300 kg a kadar.
  • Ağır CNC makinelerin ve farklı Büyük Makinelerin konumlandırması kolaydır.
  • Zeminde oluşan düzensizlikler eşitlenebilinir.
  • Mobil kullanımda yerden yükseklik 40 Milimetredir.
  • Talep üzerine Elektrik iletken Poliamid Tekerler mevcuttur.

 • Kaldırmayı kolaylaştırır - -Yükseltilebilinir Rulet HRLK-HYD

  Belirtilen Yükseltilebilinir Ruletler serisi ile Taşıma aletleri 550 kg a kadar entegre edilmiş ve hidrolik olan Ayak sabitleme ayağı sayesinde güvenli bir İş ortamına dönüştürülebilmektedir. Yükseltilebilinir Ruletlerde bulunan Hidrolik silindirler bir Hidrolik hortum ile Merkezi bir Pompa ya bağlanmıştır. El ile tetiklendiği zaman, Pompa da bulunan Hidrolik yağı Yükseltilebilinir Ruletlere silindirlere aktarılmaktadır. Bu Hidroliksistemi Erdoswiss adında bir İsviçreli bir Şirkete aittir ve uzun yılar içerisinde kendisiniş kanıtlamıştır. Sunulan sette dört adet Yükseltilebilinir Makara ve ona bağlı dört adet PATH serisinden oluşan Termoplastik Poliüretan kaplamalı Teker bulunmaktadır. Ayrıca El tetikleme aleti , Montaj takımı ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

  Avantajlar :
  • sessiz ve dengeli yükseltme
  • minimum seviye de emek sarfetme
  • Set başına ( 4 Rulet ) maximum 550 kg taşıma kapasitesi

Çeşitli uygulamalarda oluşan istekler için daha fazla seriyi yeni -Yükseltilebilir Ruletler programımızda bulabilirsiniz.

Talep?

Yukarıda belirtilen serilerimiz ile ilgili taleplerinizde veya ürün yelpazemiz de bulunan farklı yükseltilebilir Rulet ihtiyaclarınızda , bize aşağıda bulunan telefon nummarası veya mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.