Servis arabası

Güvenli ve sessiz bir taşıma için Blickle ruletleri

İster hasta ve bakım kuruluşları, gastronomi ister otelcilik olsun, servis arabaları bulaşık ve yemeklerin güvenli ve sessiz bir şekilde taşınabildiği her yerde kullanılmaktadır. Servis arabasının formlarına ve fonksiyonlarına bu bağlamda herhangi bir sınırlama getirilmemiştir. Bu nedenle farklı ebatlar, kaplamalar ve taşıma kapasiteleri halinde satın alınabilir.

Servis arabalarının gelişiminde özellikle tasarım ve hijyen önemli bir rol oynamaktadır. Bu, kullanılan teker ve ruletler için de geçerlidir. Bunun haricinde bu konuların yanı sıra darbe sönümleme, gürültü azaltımı ve düşük bir yuvarlanma direnci gibi gereksinimler de yerine getirilmelidir.

POES serisi SoftMotion elastik yumuşak kauçuk serisi ile Blickle, farklı servis arabası uygulamaları için mükemmel çözüm sunmaktadır. Standart kauçuk dolgu kaplamaya kıyasla, ekstra kalın teker kaplaması yastığı ile birlikte çok yüksek kalitede malzeme karışımına sahip POES serisi, geleneksel çözümlerle karşılaştırıldığında çok daha düşük bir gürültü emisyonu ve çok düşük bir yuvarlanma direncine sahiptir. Bu, çok konforlu ve sessiz bir sürüş sağlar. Ayrıca, teker kaplamasının şok emici özelikleriyle taşınan ürün en iyi şekilde korunur. Bunun dışında hasta ve bakım kuruluşları, çok düşük yuvarlanma dirençlerine sahip yüksek taşıma kapasiteleri, yüksek bir hareket konforu ve zemini koruyucu dönme karakteristiği gibi hijyen açısından hassas alanlarda Blickle, POBS teker serisini tercih etmektedir. Geleneksel poliüretan teker kaplamalı tekerlerin aksine bu tekerler her yönden hidrolize ve korozyona karşı dayanıklıdır Buna karşın güzel biçimli tasarım isteniyorsa Blickle WAVE ve Blickle MOVE plastik dizayn tekerler hoş ve isteğe bağlı olarak ayarlanabilir tasarımıyla servis arabasında kullanım için tam doğru çözümdür.