Blickle hakkında

Teker ve ruletler 1953’ten beri aile mülkiyetinde

Küçük atölye işletmesinden dünya çapında öncü teker ve rulet üreticisine: bu bizim kariyerimizdir. 1953’ten beri iddiamız, her bir kullanım amacı için en iyi teker ve en iyi ruleti geliştirmektir. İyi fikirler, yüksek yenilik gücü, malzeme ve teknik yetkinlikle sürekli bu iddiamızı gerçekleştirme üzerinde çalışıyoruz. Blickle’de gelenek ve inovasyon ruhu bir araya gelir. Blickle, köklerini bilen ve aynı zamanda dünya çapında birbirine bağlı bir aile şirketidir.

Uluslararası faaliyet

Dünyayı harekete geçiriyoruz. Dünya çapında var olmak, iyi ve hızlı bir müşteri danışmanlığı sunmak bizim için çok önemlidir. Sizin için yerinde.

Blickle tarafından yapılmıştır

Baştan beri kendimiz üretiyor ve geliştiriyoruz. Bu sayede kalite ve teslim tarihleri konularını kontrolümüz altında tutabiliyoruz, ancak müşteri ve pazar gereksinimlerine hızlı ve esnek bir şekilde yanıt da verebiliyoruz. Bu, başarımızın temelidir.

Poliüretan döküm 

Neden Blickle

Pazarda lider olmak isteyen, her zaman en iyi olmalıdır. Biz de en iyisi olmak istiyoruz. Sizin için. Sizin başarınız için. Sizin için çözüm ortağı, hizmet sağlayıcı ve başarı faktörü olmak istiyoruz. Bu nedenle, kapsamlı standart programımıza ek olarak.


Blickle’de müşteri hizmetleri 

Blickle şirket filmi

Teker yeniden keşfedilebilir mi?

Blickle’de her gün bir yeniliğe imza atıyoruz.

Etkinlikler ve fuarlar

Kendimizi ve ürünlerimizi tanıtmak için dünya çapında fuarlarda temsil ediliyoruz. Standlarımızdan birinde sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız!
Hannover Messe 2024
Messegelände, Hermes Allee
Hannover, DE
Salon: 004 Stand: C16

Blickle haberleri

İster yeni ürünler, uygulama örnekleri ister genel bilgiler olsun, Blickle sürekli hareket halindedir. Buradan şirketimiz hakkında en yeni bilgileri keşfedin.
Blickle geleceğe olumlu bakıyor.

70 Yıldır Mobilitenin Evi

Blickle Räder+Rollen 70. şirket yıldönümünü kutluyor
Deneyim Merkezinde çeşitli test araçlarının gösterimi

Yeni Blickle Deneyim Merkezi açıldı

Yeni Blickle yönetim binasının resmi açılışı aynı zamanda Blickle Deneyim Merkezi'nin de açılışı oldu.