Vizyonumuz

To be the best wheel and castor manufacturer to work with.

En iyi ürün

Teker, rulet ve hareket sistemleri üreticisi olarak “Made in Germany” kalitesi sunuyor ve kendimizi endüstrimizin kalite ve yenilikçilik lideri olarak görüyoruz. Kullanıcı dostu, güvenilir ve dayanıklı ürünlerimiz müşterilerimize yüksek ölçüde verim ve yatırım güvenliliği sunuyor. Ürün gelişimi, üretim ve kalite yönetiminde daima bu esaslara odaklanıyoruz. En modern teknolojileri kullanıyor ve ürün programımızda sürekli geliştirme ve optimizasyon yaparak tüm piyasa ihtiyaçları için teker ve rulet çözümleri sunuyoruz.

En iyi hizmet

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak istiyoruz. Bu noktada müşteri ile yakınlık kurmak temel amacımızdır. Yüz yüze veya dijital olarak Blickle dünyanın her yerinde müşterilerinin yanında. Aile şirketi olarak modern dijital iletişimde kişisel bileşenlere önem veriyoruz. Dünyanın her yerinde müşterilerimiz, kalifiye kişisel danışmanlarından hızlı, yeterli, güvenilir, dostça tavsiye ve destek almaktadır. Danışmanlarımız, yüksek ürün bulunabilirliğimiz ve teslimat performansımızla birlikte müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunuyor.

En iyi çözüm

Amacımız her uygulama için en iyi çözümü bulmaktan geçiyor. 30,000’in üzerinde teker ve ruletten oluşan standart ürün programımızda uygun ürün bulunmuyorsa müşteriye özel bir çözüm geliştiriyoruz. Yeni geliştirme veya özelleştirmeden bağımsız olarak motivasyonu yüksek, deneyimli ve teknik açıdan yeterliliği bulunan çalışanlardan oluşan ekibimizin amacı, her müşteri için taşıma ihtiyaçlarına en uygun çözümü sağlamaktır.

En iyi iş ortağı

Aile işletmesi olarak, global bir şirket olan Blickle çevreye olan sorumluluklarının da farkındadır. Müşterilerin ve çalışanların memnun olmasını istiyor, Rosenfeld’de bulunan merkez binamız ve diğer uluslararası lokasyonlarımızda toplumsal sorumluluklarımız olduğunu biliyoruz. Sürdürülebilirlik bizim için önemli bir rol oynuyor. Bunu çevreye dikkat ederek ve çalışanlarımızı olumlu ve modern bir ortamda geliştirerek sağlıyoruz. Modern bir kurum olarak bizler, dinamik olarak değişen durumlara uyum sağlıyoruz. Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla olan ilişkimiz adalet, sadakat, saygı ve güvene dayanıyor. Blickle müşterileri, tedarikçileri ve çalışanlarıyla uzun süreli iş ortaklıkları kuruyor ve kurumsal faaliyetlerin temelini müşteri memnuniyetine ve geleceğe odaklı olmaya dayandırıyor.

Misyonumuz

Müşterilerimizle kurduğumuz iş ortaklığı ile ; dünyanın farklı yerlerinden insanlar için her türlü ürün, makine ve taşıma sisteminin güvenli, etkili ve ergonomik olarak taşınmasını sağlamak üzere nitelikli yüksek kalitede, uzun ömürlü, kullanıcı dostu ve yenilikçi teker ve rulet çözümleri geliştiriyor ve üretiyoruz.