İşveren olarak Blickle Türkiye

Blickle Türkiye'deki avantajlarınız

Dünyanın önde gelen tekerlek ve rulet üreticilerinden biri olarak kendimize hep daha iyi olma hedefi koyduk. Türkiye'deki ekibimizin bir parçası olun ve dünya çapında yaklaşık 1.300 çalışanımızla birlikte bu hedefe ulaşmamızda bize destek olun. Size Blickle Türkiye'de güvenli ve uzun süreli bir iş sunuyoruz. Ayrıca bir aile şirketi olarak nesiller boyu düşünüyoruz.

Yeni bir başlangıç için fırsatlarınızı keşfedin.

Kapsamlı eğitim

Blickle'yi tanıyın! Bize katıldığınızda, şirket hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri ve kişisel sorumluluk alanınıza göre hazırlanmış kapsamlı bir tanıtım alacaksınız.

Modern işyeri

Keyifli bir çalışma ortamı için gerekli her şeyi sunuyoruz. Bunlar, Blickle'de kendinizi rahat hissetmeniz ve projelerinizde en iyi şekilde çalışabilmeniz için en iyi koşullardır.

Uluslararasılık

Blickle, dünya çapında faaliyet gösteren bir şirkettir. Dünya çapında 120’den fazla ülkede 21 satış ortağımız ve dağıtım ofislerimizle geniş kapsamda hizmet sunuyoruz. Blickle Türkiye'nin bir parçası olarak; bu çeşitlilikten ve Almanya'daki genel merkez ile diğer şubelerdeki düzenli değişimden faydalanın.

Bir bakışta avantajlarınız

  • Uzun süreli ve güvenli bir iş
  • İyi bir çalışma ortamı
  • Hızlı karar verme süreçleri
  • Kapsamlı eğitim - size özel hazırlanır
  • Eğitim ve ileri öğrenim fırsatları