Blickle ürünleri

Uygun ürününüzü bulun: Standart çözümden özel imalata kadar

Çeşitli boyutta ve malzemede 30.000 standart ürünün yanı sıra yaklaşık %40 müşteriye özel çözümleri üretiyoruz. Her gün ortalama yaklaşık 10 yeni çözüm üretiliyor. Bu konudaki iddiamız basit: Her bir kullanım amacı için en iyi teker ve en iyi ruleti geliştirmek.

Ürün arama

Ürün aramamız ile birkaç adımda uygun Blickle ürününü kolay ve hızlı bir şekilde bulma imkanınız vardır. Farklı filtre kriterleri üzerinden pratik ve yapılandırılmış karar desteği aracılığıyla istediğiniz ürüne erişebilirsiniz. Tüm arama sonuçları; ürün bilgi sayfaları, CAD dosyaları ve görseller gibi detaylı bilgiler içermektedir. Seçilen ürünleri rahatlıkla çevrimiçi olarak da karşılaştırabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Teker ve rulet serileri

Teker ve rulet serileri

30.000’den fazla ürünün arasında size uygun çözümü bulun!
Özel modeller
Blickle özel çözümleri
Geniş standart ürün programımızda hiçbir şey bulamadınız mı? Biz basit ebat ayarlarından müşteriye özel kompleks yeni gelişimlere kadar çok sayıda özel çözüm de üretiyoruz. Daima beraber çözüm buluyoruz. Hali hazırda gerçekleştirilen müşteri projeleri listesini buradan bulabilirsiniz.

Blickle teker ve rulet uygulamaları

Blickle teker ve ruletleri intralojistik, makine ve tesis kurulumu, konveyör teknolojisi, mobil cihazlar ve aparatlardan hijyen, tıp ve tasarım alanlarındaki uygulamalara kadar neredeyse tüm branşlarda hareketliliği sağlar. On yıllarca süren çeşitli piyasa tecrübemiz ve bilgimiz sayesinde spesifik çözümler üzerine geniş bir portföy oluşturduk. Bu sayede her uygulamaya ve her kullanım alanına dönük uygun ürünler tasarladık.

Online kataloglar
Online genel kataloğumuza ve diğer ürün broşürlerimize kolayca göz atın ve Blickle ürünleri hakkında her şeyi öğrenin!

Ürün videoları

Central Stop nasıl çalışır? Veya bir fren emniyet mekanizmasının çalıştırılması esnasında ne oluyor? Blickle ürünlerinin bu ve diğer teknik özellikleri ürün videolarımızda açıklanmakta ve gösterilmektedir.

Başarı hikayeleri

Hem standart ürün programımızdaki ürünlerle hem de müşteriye özel çözümlerle bir çok “Başarı Hikayeleri” yazılabilmiştir. Çeşitli alanlarda, Blickle teker ve Blickle ruletin uygulamaya özel gereksinim için optimum çözüm olduğu başarı hikayelerini inceleyin.