Başarı hikayeleri

Başarıyla uygulanan uygulama örnekleri

Blickle’nin halihazırda müşterileri için hangi başarı hikayelerini ve inovasyonları gerçekleştirdiğini buradan öğrenin. İster müşteriye özel çözümler ister standart ürün programımızdaki ürünler olsun, her iki durumda da çeşitli branşlarda uygulamaya özgü çözümler edinebilirsiniz.
Çekici

İntralojistik

Blickle teker ve ruletler genelde intralojistikte kullanılmaktadır. İntralojistikteki uygulamalar için Blickle uzmanlarının hangi projeleri başarıyla hayata geçirdiğini öğrenebilirsiniz!
Konveyör

Konveyör teknolojisi

Blickle uzmanları, konveyör teknolojisinde müşteriye özgü birçok teker ve rulet gereksinimini başarıyla hayata geçirdi. Bu konuya ilişkin daha fazla bilgiyi aşağıdaki Başarı Hikayelerinde öğrenebilirsiniz!
Tesis

Makine ve tesis kurulumu

Çeşitli makinelerde ve tesislerde Blickle teker ve ruletleri bulunur. Makine ve tesis kurulumunda başarıyla hayata geçirilen projelerden bazı örnekleri aşağıdaki Başarı Hikayelerinde okuyabilirsiniz!
Gıda endüstrisi

Hijyen / Tıp / Tasarım

Hijyenik alanda, teker ve ruletlerin çok farklı gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Başarı Hikayeleri’nde gereksinimlerin neler olduğunu ve Blickle uzmanlarının bu alandaki projeleri nasıl başarıyla hayata geçirdiklerini görebilirsiniz!
Uçuş bavulu

Mobil cihazlar ve aparatlar

Çok sayıda cihaz ve aparat Blickle tekerleri ile hareket ettirilebilir. Başarıyla hayata geçirilen projeler hakkında daha fazlasını bu uygulama alanında okuyabilirsiniz.