Tekerler ve rulet serileri

transpaletler, forkliftler ve diğer istifleme araçları içindir

Transpaletler, forkliftler ve diğer endüstriyel istifleme araçları için teker ve ruletler

Transpalet, forklift ve istifleme araçları, ağır yüklerin kaldırılması ve taşınması için kullanılmaktadır ve bu nedenle işletme içi lojistikte ayrı düşünülemez. Bu kullanım amacı için kullanılan tekerler ve ruletler önemli ölçüde aşınmaya karşı dayanıklı ve sağlam olmalıdır.

Blickle bundan dolayı transpalet, forklift ve istifleme araçları için çok sayıda çeşitli teker ve rulet serileri sunar.

Kullanım alanına bağlı olarak çeşitli ruletler gereklidir. Bu bağlamda, örneğin iç veya dış mekanda toprağın durumu veya konveyör araçlarının manuel veya elektrikli olarak kullanılıp kullanılmayacağı gibi dış koşullar belirleyicidir. Bu durumun dinamik yüklenebilirlik, çevresel etkilere karşı direnç veya sessiz yürüyüş gibi ürün özellikleri üzerinde etkileri vardır.

Blickle konveyör araçları teker ve ruletleri çeşitli teker kaplama malzemelerinden ve jant malzemelerinden imal edilmiştir. Her malzemenin spesifik ürün özellikleri vardır ve bu özellikleri sayesinde ilgili kullanım alanının farklı ihtiyaçlarını yerine getirir. Transpalet alanında ruletler çeşitli poliüretan teker kaplamaları veya poliamidden imal edilmektedir. Ön tekerlere elastik kauçuk dolgu teker kaplamalı başka bir varyasyon eklidir. Tahrik ve forklift tekerlerinde aynı şekilde poliüretan ve elastik kauçuk dolgu varyasyonları da mevcuttur.


Transpalet ruletleri

HTH, HTHW, HB ve HPO serisi transpalet ruletleri

Transpalet ön tekerleri ve istifleme araçları ağır hizmet tipi tekerler

ALEV, ALST, ALTH, PO, GTH, VSTH, GB, GVU serisi ön tekerler ve ağır hizmet tipi tekerler

Forklift tekerleri, istifleme araçları için tahrik ve yürüyüş tekerleri

RVU, RTH, RB, REV serisi forklift, tahrik ve yürüyüş tekerleri