Sürülebilir hastane mobilyaları için kişiselleştirilmiş tasarım

Plastik çift rulet Blickle MOVE LKDG-PATH 125K-ZA-928004 ve LKDG-PATH 125K-FI-ZA-928003

Müşteri

… Sağlık alanında kullanım için mobil fonksiyon mobilyaları üreten Alman bir üretici olup bu sektörde piyasa liderlerinden biridir. Mobilya üreticisinin paslanmaz çelik üretimi, üretim, teslimat, satış ve müşteri hizmetleri alanlarında 40 çalışanı bulunmaktadır.


Talep

Çok sayıda yeni hastane koğuş arabası serisi için müşterinin yeni çiftli ruletlere ihtiyacı vardı. Şimdiye kadar arabalarda rakiplerimizden birinin plastik çiftli ruletleri kullanılmıştır. Mobilya üreticisi benzer bir alternatif aramakla birlikte yeni rulet daha modern bir görünümde olmalıydı. Renkler ile ilgili belli talepleri vardı: Rulet, mobilyanın tasarımına birebir uyumlu olmalıydı, rengi ise beyaz alüminyuma (RAL 9006) benzer olmalıydı. Ayrıca müşteri kırmızı bir fren kolu istedi.


Çözümümüz

Plastik ikiz teker rulet Blickle MOVE LKDG-PATH 125K-ZA-928004 ve LKDG-PATH 125K-FI-ZA-928003

Blickle MOVE LKDG-PATH serisi tasarım çift rulet ile Blickle müşterinin tasarım ve işlevsellik taleplerini karşılamayı başardı. Plastik uzmanlarımız teker kapağı için özel beyaz alüminyum rengini (RAL 9006) kullandılar, sabitleme mandalı ise müşterinin belirttiği özelliklere göre kırmızı renkte (RAL 3000) üretildi. Geri kalan parçalarda, örneğin çift ruletin maşa ve jantında müşterinin istediği renk tonuna çok iyi uyum sağlayan gümüş grisi (RAL 7001) rengindeki standart parçalarımızı kullandık.


Sonuç

Müşteri önceki ürüne kıyasla maliyetler açısından nötr olan, renk uyumuna dikkat edilerek hazırlanmış cezbedici bir tasarıma sahip bir model edindiği için çözümümüzden çok memnun kalmıştır.


Ürün avantajları ve teknik bilgiler LKDG-PATH 125K-ZA-928004 ve LKDG-PATH 125K-FI-ZA-928003

  • Cezbedici tasarım
  • Araba üzerinde iyi görünürlüğe sahip parçaların özelleştirilmiş rengi
  • Halihazırda çok sayıda mevcut standart parçanın kullanımıyla maliyet avantajı
  • Önceki ürüne göre yüksek kalitede, daha modern ve maliyet açısından nötr bir alternatif