Hijyen / Tıp / Tasarım başarı hikayeleri

Gıda sektöründe ve medikal alanda daha fazla mobilite

Blickle sentetik ruletler

Çocuk yataklarının güvenliğini artırmak

Oostwoud şirketi Hollanda’nın Franeker şehrinde bulunmaktadır. Şirket 1871 yılında kurulmuştur ve başlangıçta taşıyıcı arabalar ve vagonlar üretmektedir.
Kullanım esnasında ErgoMove 4000

Temiz oda ortamında güvenilir ağır yük taşıması

Makine ve endüstri mühendisliği şirketi ystral, 1959 yılında Stuttgart’ta kurulmuştur. Şirket, akışkanlar mekaniği uygulamaları için karıştırma, dağıtma ve toz ıslatma ekipmanı tasarlamakta ve geliştirmektedir. 
ErgoMove 1000 kullanımda

Ergonomide büyük bir ilerleme

Bamberg’de 900 yataklı bir hastane kuruluşu büyük miktarda gıda, ilaç ve envanteri son varış yerlerine ulaştırmak için elle çalıştırılan endüstriyel el arabaları kullanmaktadır. 
Gastguard çatal bıçak dağıtım sistemi

Blickle MOVE ile yenilikçi çatal-bıçak taşıma arabası ruletler

Müşteri: Gastguard firması, Baden-Württemberg’deki Kornwestheim şehri merkezli bir girişimdir.
Hastanede solunum cihazı

Blickle, solunum cihazları için ruletler tedarik ediyor

Müşteri “Sanal simülasyon” konusuyla ilgili farklı çözümler sunan bir yüksek teknoloji şirketidir. Şirket, 70 yılı aşkın süredir devam ettirdiği yenilikçi gücüyle, müşteri deneyimini daima baştan yaratmaktadır.
Temiz oda

Düşük emisyonlu özel temiz oda ruletleri made by Blickle

Müşteri yarı iletken teknolojisinde faal olup mikroçiplerin üretimi için donanımlar geliştirmekte ve üretmektedir.
Dalga planörleri

Kesinlikle güvenilir - açık denizlerde bile

Müşteri dalga ve güneş enerjisi ile çalışan insansız bir yüzey aracı olan dalga planörünü geliştiren, üreten ve satan ABD deniz robot teknolojisi grubudur.
Hastane

Sürülebilir hastane mobilyaları için kişiselleştirilmiş tasarım

Müşteri sağlık alanında kullanım için mobil fonksiyon mobilyaları üreten Alman bir üretici olup bu sektörde piyasa liderlerinden biridir.
Röntgen cihazı

Tasarım ve işlevselliğin zekice birleşimi

Müşteri 1994’te kurulan bir İspanyol şirketi. Anonim şirket, kuruluşundan beri sürekli büyüyerek OEM tasarım ve yüksek frekanslı röntgen cihazları ile röntgen sistemleri üretimi alanlarında dünya lideri şirketlerin arasına ismini yazdırmıştır.
Karavan

Yüksek sıcaklıklar ve kimyasal yüklemeye rağmen kolay hareket edebilirliği kanıtlanmıştır

Müşteri “mobil yaşam” için iklim, hijyen, sıhhi tesisat, yiyecek ve içecek alanlarında çözümler tedarik eden İsveçli bir uluslararası şirket grubuna ait bir firma.
Hastane yatağında yemek

İş yerinde daha iyi ergonomi

Müşteri avustralya’da kamusal sağlık sisteminde hasta bakımını desteklemek üzere yüksek kalitede hizmetler sağlamak için kurulmuş olan ülke çapında bir kuruluştur.
Gıda üretimindeki uygulamalar

En zorlu koşullarda bile son derece uzun ömürlü

Müşteri ABD merkezli bir gıda maddeleri üreticisi. Şirket, 1891’de kurulduğundan beri geniş ürün yelpazesiyle çok yönlü bir gıda üreticisi sıfatına büründü.
Soğutma odası

Aşırı düşük sıcaklıklarda da güvenilir

Müşteri yaşam bilimleri alanında dünya lideri olarak yaklaşık 3.000 çalışanıyla gıda endüstrisi, tarım ve tıp için doğal destekleyici ürünler üreten bir İskandinav biyoteknoloji şirketi.