Yumuşak tekerler düşük gürültülü bir taşıma sağlar

Üst delikli ve genişletme soketi bağlantılı hafif yük döner ruleti, Elastik yumuşak lastikli teker "SoftMotion" LKRA-POES 102K-11-(FI)-SG-FK-E12

Müşteri

… 1898 yılında kurulan Alman, gelenekçi bir fırın şirketidir. Bu süreç boyunca fırın, 25 uzman mağazası ve kendi catering yemek servisi ile tanınmış bir eğitim kurumu haline geldi.


Uygulama

Servis arabası

Her sabah saat 04:30 sularında şehir merkezinde bir fırın şubesinde günlük olarak parke taşı üzerinde mutfak arabası itilmektedir. Mutfak arabasının itilmesi sonucu ortaya çıkan gürültü, komşulardan şikayet gelmesine neden olmaktadır. Önceki mutfak arabaları genişletme soketi bağlantılı LKRA-TPA serisi hafif yük ruletleri ile donatılmıştı. Müşteri, mutfak arabalarının neden olduğu gürültü emisyonunu azaltmak için farklı bir rulet çözümü bulmamızı istedi. Rakip bir firma da yumuşak lastik tekerli ruletlerle ilgili bir teklif sunmuştu.


Çözümlerimiz standart ürün programı

Üst bağlantı delikli ve genişletme soketi bağlantılı hafif yük döner ruleti, elastik yumuşak lastikli teker

Blickle'den gelen yumuşak lastik teker serisi "SoftMotion" (POES serisi) müşterinin gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Standart kauçuk dolgu kaplamaya kıyasla, ekstra kalın teker yastığı ile özel yüksek kalitede malzeme karışımının kombinasyonu, çok daha düşük bir gürültü emisyonu ve çok düşük bir yuvarlanma direnci göstermektedir. Bu, çok rahat ve sessiz bir sürüş sağlamaktadır. Ayrıca, teker kaplamasının şok emici özelikleri de taşınan ürünü korumaktadır.
Blickle "SoftMotion" tekerlerinin, LKRA serisi maşa aparatı ve uygun genişletme soketi bağlantısı ile kombinasyonu eksiksiz bir çözüm olarak, şimdiye kadar kullanılan ruletlerin yerini alabilir. Rakiplerimize kıyasla, bunu köklü Blickle kalitemiz ve cazip fiyatlarımız ile sunabildik.


Sonuç

Blickle "SoftMotion" tekerleri kullanılarak, gürültü oluşumu önemli ölçüde azaltılabildi. Bunun sayesinde fırın çevresinden gelen şikayetler 0’a indi.


Teknik bilgiler ve ürün avantajları LKRA-POES 102K-11-(FI)-SG-FK-E12

  • Ekstra kalın yumuşak kauçuk yastık (55 Shore A) ile darbe sönümleme ve gürültü azaltma
  • Özellikle büyük bir esnekliğe sahip yüksek kalitede kauçuk karışımı sayesinde düşük yuvarlanma direnci