Mobil cihazlar ve aparatlar başarı hikayeleri

Cihaz ve aparatlar sürülebilir hale getirilir

Janzen makaslı forklift

Makaslı forkliftlerde kullanılan ErgoMove

Aşağı Saksonya eyaletinin Niederlangen şehrinde bulunan Janzen Lifttechnik GmbH, kaldırma sephalarının yanı sıra kolonlu asansörler, yük ve zemin asansörleri de üretmektedir. Kaldırma sehpalarında artık söz konusu olan sadece yüklerin kaldırılması ve indirilmesi değildir.
Başarı hikayesi LER-POES 100KF-SG

Yüksek hareket konforlu Buggy Board

Bavyera merkezli Angelcab GmbH’nın uzmanlığı bebek arabası ve aksesuarları üretimidir. Bu kapsamda doğal malzemeleri teknolojik yeniliklerle, fonksiyonel tasarımla ve geleneksel el sanatıyla birleştirmektedir.

Başarı hikayesi HRLK-PATH

Blickle’nin hidrolik yükseltilebilir ruletleri

Müşteri Schwäbisch Hall bölgesinde bulunan Waldtann merkezli Wolz firmasıdır. 1800 yılında bir marangoz işletmesi olarak kurulan firma, kendini zaman içinde gelenek ve zanaat ustalığını modern bir dekorasyon şirketinin hizmetleriyle birleştiren bir şirket olarak geliştirmiştir.

Blickle ErgoMove kullanımda

Blickle ErgoMove® 1000 elektrikli tahrik sistemi kullanımda

Merkezi St. Gallen kantonundaki Gossau şehrinde bulunan Cromatech şirketi trenlerin bakım ve servisi gibi farklı sektörler için tesisler ve cihazlar geliştirmekte ve üretmektedir.
Açık alan mutfağı

Açık alan mutfakları için paslanmaz ruletler

Müşteri bir dış alan mutfakları üreticisidir. Şirketin konsepti, tüm yıl boyunca açık alanda duran, paslanmaz çelikten yapılmış yüksek kaliteli, hava koşullarına karşı dayanıklı mutfaklardır. Tüm mutfak modülleri ve bileşenleri endüstriyel üretim ve el işçiliğinden oluşan bir kombinasyonla üretilmektedir.
Progressus ruletlerle donatılan servis arabası

Yön kilitli servis arabaları için döner rulet

Müşteri orta büyüklükte İsviçreli bir şirkettir ve yemek servis arabaları üretmektedir. Arabalar büyük mutfaklarda ve yaşlı bakım evlerinde olduğu kadar açık büfe restoranlarında veya mobil yemek servislerinde de kullanılmaktadır.
Çalışma podyumu

Blickle çözümü hareket konforunu yükseltir

Müşteri bir çalışma platformları üreticisidir ve bu platformları %100 Büyük Britanya’daki merkezinde geliştirmektedir. Şirket, öncelikli olarak 4-5 metrelik alçak çalışma seviyelerine ulaşım için kullanılan ürünleri üretmekte uzmanlaşmıştır.
Bedrunka+Hirth tamirhane aracı

Çok yönlü yıldız

Müşteri almanya’da işletme donanımları ve manuel çalışma yeri sistemleri alanında lider üreticidir. Orta büyüklükteki şirkette yaklaşık 120 çalışan bulunmaktadır ve üretilen ürünler Avrupa çapında sadece uzman bayiiler tarafından satılmaktadır.
Süpermarket

Müşteriye özel çözümlerin ve cazip fiyatların mükemmel kombinasyonu

Müşteri perakende satış ürünlerinin depolanması ve taşınmasında kullanılan arabaların üretiminde lider bir ABD şirketi. Müşterilerinin arasında örneğin Walgreens Boots Alliance, Dollar General, CVS ve çok sayıda diğer ünlü global perakende satış zinciri mağazaları yer almaktadır.
Servis arabası

Yumuşak tekerler düşük gürültülü bir taşıma sağlar

Müşteri 1898 yılında kurulan Alman, gelenekçi bir fırın şirketidir. Bu süreç boyunca fırın, 25 uzman mağazası ve kendi catering yemek servisi ile tanınmış bir eğitim kurumu haline geldi.
İkinci dünya savaşında kullanılan Alman ağır tank aracı IV’nin kopyası

Blickle Hollywood’a gidiyor

Müşteri dünya çapında film ve televizyon projeleri için yaratıcı ve teknik çözümler sunan İrlanda merkezli bir şirkettir. Şirket, diğer film ajanslarından farklı olarak özellikle film prodüksiyon şirketlerinin özel efektler için kullanabileceği fiziksel prototipler geliştiriyor.
Kurtarma görevleri için kendiliğinden frenli ruletli araç

Raylarda veya yolda kullanımda esnek ve güvenli

Müşteri isviçreli büyük bir itfaiye araçları üreticisi. Şirket 30 yıldan uzun bir süredir 900’ün üstünde araç teslimatı gerçekleştirmiştir.