Raf çalıştırma düzenleri örneği

Otomatik mal depolamasında yüksek hassasiyet ve uzun ömürlü kullanım

Yüksek raflı depoda veya küçük parça depolarında verimlilik ve güvenilirlik söz konusu olduğunda raf çalıştırma düzenleri önemli bir rol oynamaktadır. Raf çalıştırma düzenleri ürünleri tamamen otomatik bir şekilde depolar ve performansı ile hassasiyeti sayesinde optimum malzeme aktarımı sağlar. Ayrıca kutular, paletler ve küçük yük taşıyıcıları nakledilir, çeşitli cihaz taşıma ünitesi gereksinimlerini karşılar.

Hızlı ve verimli taşıma için yüksek hassasiyet ve uzun ömürlülük burada raf çalıştırma düzenleri için ana gereksinimlerdir. Aynı şey bu cihazlarda kullanılan kılavuz tekerler ve tahrik tekerleri için de geçerlidir.

75 mm ilâ 1.000 milimetre arasında bir çapa ve bunun yanı sıra azami 25.000 kilogramlık bir ekstra yüksek yük taşıma kapasitesine sahip tahrik tekerleriyle Blickle sürekli olarak farklı raf çalıştırma düzenleri için uygun çözümler sunmaktadır. Özellikle Blickle Extrathane® teker kaplamalı GTHN, Blickle Softthane® teker kaplamalı GSTN, Blickle Bestthane® teker kaplamalı GBN ve bunun yanı sıra Vulkollan® teker kaplamalı GVUN teker serileri yüksek aşınmaya karşı direnç, yüksek dinamik yük taşıma kapasitesi ve çok düşük yuvarlanma direnci ile optimum performans sağlar. Bu, raf çalıştırma düzenlerinde kullanılan ve 25 ilâ 125 milimetre çaplarında satın alınabilen kılavuz tekerler için de geçerlidir. Tekerler kendi poliüretan imalathane ya da plastik dökümhanemizde yüksek “Made in Germany” kalite standartlarında üretilmektedir. Bu sayede özel isteklerde çok yüksek bir esneklik sağlanır. Özel ölçüler, elektrik iletkenliğine sahip model, özel teker yatağı veya özel teker kaplaması özellikleri ile Blickle kılavuz tekerleri dünya çapında konveyör teknolojisi alanında uzun süreli kullanımlarda kendini kanıtlamıştır.