Yüksek hareket konforlu Buggy Board

SoftMotion tekerli LER-POES 100KF-SG döner rulet

Müşteri

Bavyera merkezli Angelcab GmbH’nın uzmanlığı bebek arabası ve aksesuarları üretimidir. Bu kapsamda doğal malzemeleri teknolojik yeniliklerle, fonksiyonel tasarımla ve geleneksel el sanatıyla birleştirmektedir. Üreticinin talebi, öne çıkan kalite standartlarını sosyal ve ekolojik sorumlulukla uyum içinde sunmaktır.


Görev

Angelcab, asıl bebek arabasına ek olarak büyük kardeşlerin de arabayla birlikte sürülebilmesi için Buggy Board diye adlandırılan ek platformlar sunmaktadır. Platform arabanın arkasına sabitlenmekte ve gerektiğinde kolayca aşağıya indirilebilmektedir. Böylelikle büyük çocuk da platformun üstüne basarak arabayla birlikte sürülebilmektedir. Bunun için Buggy Board’ın alt tarafına iki rulet yerleştirilmektedir. Bu noktada da beklentiler yüksektir: Uyuyan bebeklerin uyanmaması için ruletlerin hareket sesi düşük olmalıdır. Ayrıca platformda ayakta duran çocuk için de sürüş rahat olmalıdır. Buna ek olarak tekerlerin yuvarlanma direnci, Buggy Board ile birlikte arabanın kolayca sürülebilmesi için mümkün olduğunca düşük olması gerekmektedir.


Çözüm

SoftMotion tekerli döner ruletAngelcab bunun için Blickle’nın SoftMotion serisine ait yumuşak lastikli tekerlerini kullanmıştır. Tekerler maksimum hareket konforunu ve ciddi oranda ses azaltımlı optimum sönümleme özelliğini birleştirmektedir. SoftMotion serisi yüksek kaliteli elastik kauçuk dolgulu özel ve son derece kalın bir teker kaplamasına sahiptir. Buna rağmen zemin üzerinde hafif ve sessizce hareket ederler. Özel olarak uyarlanmış konturları ayrıca düşük bir yuvarlanma ve dönme direnci ve sessiz bir sürüş sağlamaktadır. Blickle, Angelcab’ın tüm beklentilerini karşılayabilen tek üretici olmuştur.


Sonuç

Çocuk arabası üreticisi, Buggy Board’ın neredeyse her zemin üzerinde kolayca ve sarsılmadan hareket ettirilmesini sağlayan Blickle tekerlerinin sağladığı avantajların bilincindedir. Arabayı süren kişinin harcadığı güç son derece azdır ve ek platformda çocukların birlikte sürülmesi de mükemmel sönümleme sayesinde rahat ve konforludur. Tekerlerin düşük ses özelliği, arabadaki uyuyan bebeklerin rahatsız edilmemesini sağlamaktadır. Dolayısıyla Blickle’nin yüksek kaliteli ve uzun ömürlü bileşenleri, Angelcab’ın kalite ve sürdürülebilirlik odaklı şirket felsefesine optimum uyum sağlamaktadır. Buggy Board üreticisi için ruletlerin Blickle’nin standart teslimat programında yer alması da bir avantajdır.


Teknik bilgiler ve avantajlar LER-POES 100KF-SG

  • Düşük gürültülü yuvarlanma ve iyi şok sönümleme (55 Shore A)
  • Yüksek kalitede kauçuk karışımı ve optimum kaplama geometrisi sayesinde düşük yuvarlanma direnci
  • Standart teslimat programında hızlı teslimat