Flightcase’ler

Müzik ve etkinlik sektöründe mavi tekerler

Flightcase’ler, yüksek dayanıklılık ve bununla birlikte donanımların ve cihazların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayan farklı modellerdeki sandık ve bavullardır. Case’ler, elektronik elemanların, aygıtların ve çeşitli diğer eşyaların depolanması ve taşınması için optimum çözüm olup farklı branşlarda geri kazanılabilir. Çoğunlukla müzik ve film endüstrisinde, etkinlik sektöründe, tıp teknolojisinde, makine mühendisliğinde, fuar inşasında ve diğer birçok alanda kullanılmaktadır.

Taşıma işleminin kolay olmasını sağlamak için daha büyük Flightcase’ler sıkıca monte edilmiş ruletlerle donatılmıştır. Genellikle burada Bluewheels olarak adlandırılan mavi ve çok yumuşak teker kaplamalı ruletler bulunmaktadır. Nakledilen malların korunması için ana rulet gereksinimleri çoğunlukla yüksek taşıma kapasitesi, düşük yuvarlanma direnci ve çok yumuşak bir teker kaplamasıdır. Ayrıca Bluewheel’ler Case’lerin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilmek adına bir frenle donatılmıştır.

Özel olarak Flightcase’lerdeki rulet elemanı için standart kauçuk dolguya kıyasla çok yüksek taşıma kapasitelerinde çok düşük bir yuvarlanma direnci sunan yüksek kalitede “Blickle EasyRoll” elastik kauçuk dolgu uygundur. Bir polyamid jantla birlikte, vulkanize edilmiş, 65 Shore A sertliğindeki elastik kauçuk dolgu lastik (POEV serisi) doğrudan 100 milimetre ilâ 125 milimetre arasındaki bir alanda ilginç bir fiyat-performans oranı sunmaktadır. Gürültü azaltımı ve sönümleme özellikleri sizin için önemli bir konu mu? O zaman “SoftMotion” serimiz tam size göre. POES tekerleri, yüksek hareket konforu ve gürültü azaltımı gerekli olduğunda 55’lik bir Shore A teker kaplama sertliği ve daha kalın bir teker kaplaması yastığı özelliği ile optimum çözümdür. Ayrıca bir ruletin otomatik yön geriye ayarı, -RIR, çoklu istifleme sayesinde yerden tasarruf edilebildiği için birçok Case üreticisi için önemli bir kriterdir.