İntralojistik başarı hikayeleri

Malzeme akışını verimli şekilde tasarlayın

Sürücüsüz taşıma araçları için Blickle’nin özel çözümleri

Son derece yüksek taşıma kapasitesi ve güvenilirlikte düşük montaj yüksekliği

Aile şirketi Grenzebach Maschinenbau GmbH, 1960 yılında kurulmuştur. Makine ve tesis kurulumu uzmanı Grenzebach Maschinenbau GmbH, Almanya, ABD,...
ErgoMove 2000 iş başında

Ağır yükler artık çok hafif

Merkezi Vestfalya eyaletinin Harsewinkel şehrinde bulunan şirket, Avrupa’da biçerdöver sektöründeki pazar lideri konumundadır. CLAAS, yine başka bir büyük ürün grubu olan insansız hasat makinelerinde ise dünya piyasasında liderdir.

Blickle ağır hizmet ruletleri Hydro motorların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar

Tonluk hareket donanımlarını güvenle hareket ettirme

Müşteri: HYDRO SYSTEMS KG, dünya pazarında sivil ve askeri uçakların bakımı, tamiri ve montajı için kullanılan makine ve cihazlar alanında lider konumdadır.
ErgoMove 1000 kullanımda

Blickle’nin tahrik sistemi ErgoMove®, iş süreçlerini optimize ediyor

BSH Hausgeräte GmbH, 1967 yılında Bosch ve Siemens tarafından ortak şirket olarak kurulmuştur. BSH 2015 yılından beri Bosch grubunun yüzde yüz yan kuruluşudur.
Raylı sistemde depo robotu

Depo uzmanı, ikinci robot jenerasyonunda da Blickle’nin hassas tekerlerine güvenmiştir

Şirket, Norveç’in en büyük 500 şirketinin arasında yer almakta ve dünya çapında şubelere sahiptir. Otomatik raf çalıştırma düzenleri tüm dünyada ünlü markalar tarafından kullanılmaktadır.
Kurtarma helikopteri için taşıma römorku

Acil durumlarda hızlı ve güvenli alanda

Müşteri kişiye özel mühendislik hizmetleri ve ayrıca gemi yapımı için çözümler alanında uzmanlaşmış bir mühendislik ofisidir.
Pencere profili

Ağır yüklerde de kolay hareket edebilir ve sağlam tutuşlu

Müşteri plastik kalıp alanında uzmandır ve pencereler, kapılar ile kepenkler için plastik profil sistemleri ve ayrıca plastik paletler alanında dünya çapında Almanya merkezli olarak lider konumdadır.
Otomobil üreticisi

Sessiz hareketli optimum manevra kabiliyeti

Müşteri alman bir otomotiv holdinginin bünyesinde yer alan, Çek otomobil ve motor üreticisidir. Sadece Çek Cumhuriyetinde 33.000 çalışanı bulunan otomobil üreticisi, 2017 yılında 1,2 milyondan fazla otomobil satmış ve yaklaşık 16 milyar Euro ciro elde etmiştir.
Plaka taşıyıcı

En ağır yükler için güvenilir taşıma

Müşteri idare merkezi İsveç’in güneyinde bulunuyor. Şirketin mühendisleri, özellikle de presleme ve üretim olmak üzere otomotiv, havacılık ve rüzgar enerjisi gibi alanlarda 30 yıldır makine yapımı üzerinde çalışmaktadır.
Klavyede paketler - Posta lojistik

Posta lojistiği için Blickle özel ruletler ile dünya çapında sorunsuz paket gönderimi

Müşteri geniş ürün yelpazesine sahip, borsada kayıtlı bir Amerikan elektronik ticaret şirketidir. Entegre bir alışveriş platformu üzerinden bireysel kişiler veya diğer şirketler internet satışı çerçevesinde yeni ve kullanılmış ürünler sunabilmektedirler.
SBB hangarı

En zorlu koşullarda bile sağlam zemin tutuşu

İsviçre Federal Demiryolları, kısaca SBB merkezi Bern şehrinde olan devlete ait bir demiryolları işletmesidir. Şirketin 458 milyonun üzerinde bir yıllık yolcu trafiği ve 175.000 tonluk günlük mal taşıma trafiği vardır.
Otomobil üretiminde üretim hattı

Kompakt yapı şekli sayesinde masraflardan tasarruf

Müşteri premium ve süper spor araç sektöründe yıllardır en başarılı üreticiler arasında yer alan Alman otomotiv grubudur. Otomobil üreticisi, 2017 cari yılında 88.000'den fazla çalışanıyla 1,9 milyon araç teslim ederek yaklaşık 60 milyar Avro miktarında bir satış geliri elde etti.
Otomatik Yönlendirmeli Araçlar (OYA)

Optimize teker kaplaması geometrisi sayesinde enerji tasarrufludur

Avusturya merkezli şirket 15 yıldır intralojistik çözümleri geliştiriyor ve üretiyor. Lojistik sistemlerin planlanması, optimize edilmesi ve hayata geçirilmesi için tedarik zinciri yönetimi uzmanlarının yanı sıra otomasyon teknisyenleri ve yazılım geliştiriciler de kompleks görevleri yerine getirmektedir.
Otomatik Yönlendirmeli Araçlar (OYA)

Fren emniyet mekanizmalı Blickle çözümü otonom taşıma sistemini hareket ettirir

Müşteri merkezi Almanya’da olan bir aile şirketi ve küresel bir aktör. Sistem tedarikçisi, dünya genelindeki 17.000’den fazla çalışanıyla çeşitli sektörlerden müşteriler için özelleştirilmiş tahrik çözümleri sunmaktadır.
Havaalanı hangarında uçak

Havacılık ve uzay endüstrisi için güvenilir iş ortağı

Müşteri havacılık ve uzay endüstrisinde uluslararası bir öncüdür. Müşterileri için havacılık ürünleri, hizmetleri ve çözümlerinin tasarlanması, üretilmesi ve tedarik edilmesi bağlamında global ölçekte liderdir.