Makine ve tesis kurulumu başarı hikayeleri

Makine ve tesiste standart bileşenler

Blickle ErgoMove kullanımda

ErgoMove 1000 özel taşıma sistemiyle göz dolduruyor

Merkezi Vechta, Aşağı Saksonya'da bulunan WDW Waagen- und Dosiertechnik GmbH, 1995 yılından bu yana tartım ve dozajlama teknolojisi, numune alma ve özel makine yapımı için özelleştirilmiş çözümler geliştirmektedir.
Blickle konteyner silindiri

Uzay yüklerine ilişkin yer hizmetlerinin optimizasyonu

Gorizia merkezli Airworks Srl, gelişmiş sistemler için bağımsız bir mühendislik danışmanlığıdır. Tasarım, mühendislik, test ve prototiplendirmeyi bir araya getirerek astronomi, uzay, savunma, havacılık ve diğer talepkar uygulamalar için olağanüstü teknolojiler geliştirmektedirler.

Başarı hikayesi LS

Açık havada kullanılmak üzere süpürge makinesi için çelik kaynaklı ağır yük döner ruletleri

Patates hasat makinesinden serpme makinesi ve pulverizatöre, pulluğa kadar olmak üzere merkezi Joure’de bulunan Hollandalı Zonderland Constructie B.V firması, yüksek değerli tarım makineleri üretiminde uzman konumundadır.

Ray oluğu temizleme cihazı

Temiz bir çözüm

Müşteri genellikle sokak ve kanal temizliğinde kullanılan, belediye hijyen işleri için makineler ve araçlar üreten Avusturya merkezli bir üreticidir. Şirket 50 yıl önce kurulmuştur ve şu an yaklaşık 50 çalışana sahiptir.
Yüksek gerilim kablosu

Blickle tekerleri, Stockholm şehrinin enerji temini için yürütülen offshore projesinin bir parçasıdır

Müşteri yüksek ve düşük gerilim sistemleri üretmekte, Norveç ve İsveç’te caddelere, demiryollarına ve hava trafik sistemlerine elektrik enerjisi temin etmektedir.

Kablo

Blickle bir araya getirir

Müşteri 1951’de kurulan bir Alman şirketi. Firma, tel ve kablo endüstrisi için dünya genelinde lider tel çekme makineleri ve çekme sistemleri tedarikçilerindendir.
Çelik kule

En ağır yüklemelerde titreşimsiz dönüşler

Müşteri 2005’te kurulan bir Danimarka şirketi. Şirket, rüzgar enerjisi sektörüne türbin kuleleri ve diğer rüzgar enerjisi ürünlerinin üretimi için kaynak sistemleri, paketleme ve gönderim ekipmanları gibi farklı çözümleri tedarik etmektedir.
Blickle ağır yük tekeri ALBS ile dijital yazıcının motor ünitesi

Blickle çözümü, özel tasarımlı fayanslar için yüksek kaliteli bir baskıyı mümkün kılar

Müşteri merkezi İtalya’da olan, seramik fayansların sırlanması ve dekorasyonu için teknoloji üretimi ve tedariği alanında uzmanlaşmış bir şirket.