Her türlü kullanım amacına uygun Blickle’nin döner ruletleri

Her türlü kullanım alanına uygun döner rulet

Döner ruletler makinelerin, araçların veya cihazların manevra yapmasını sağlar. Daha doğrusu, bu ruletler, dikey eksen etrafında dönebilen ruletlerdir. Yalnızca doğrusal yönde hareket edebilen, dönemeyen sabit ruletin karşılığıdır. Döner rulet, bir döner maşa ve takılı bir tekerden meydana gelmektedir. Maşa bu bağlamda plastik ile çelik sacdan paslanmaz çeliğe kadar farklı boyutlarda ve malzemelerde tedarik edilebilir. Blickle, müşterilerine 60’tan fazla döner maşa serisi ve bunun yanı sıra 80’den fazla standart teker serisinden uygun teker ile birlikte her türlü kullanım alanı için en iyi döner ruleti sunmaktadır.

Belli bir ürünü mü arıyorsunuz? Bunun için ürün aramamızdan faydalanın! Seçiminizi farklı filtrelerle sınırlayın ve uygun döner ruletinizi bulun.

Versiyonlar sayesinde ürün çeşitliliği

Araca yerleştirilmiş olan döner ruletler kolay ve anında manevra imkanı sağlar. Ancak bu yüksek hareket kabiliyeti, iz takibinde azalma olacağı ve kullanıcı için aracı düz hareket ettirmek zorlaşacağı için uzun düz hareket etmeli uygulamalarda her zaman en iyi seçim değildir. Bu nedenle çoğu araç sabit ruletlerle birlikte donatılmaktadır. Ancak döner ve sabit ruletin özellikleri tek bir rulette kullanılmak istenirse, döner maşaya bir yön kilidi yerleştirme imkanı bulunmaktadır. Kullanıcı bu kilidi tetiklediğinde, döner tacın döndürme aksı bloke edilir ve asıl döner rulet, sabit rulete dönüştürülür. Yön kilidinin bırakılması durumunda ise, döner ruletin dönme kabiliyeti tekrar aktif hale gelir. Bunun dışında “stop-top”, “ideal-stop” veya “stop-fix” fren gibi, döner tacın yanı sıra ayrıca tekeri de sabitleyen başka versiyonlar da bulunmaktadır. Bu sabitleme işleminin “central-stop” freni tarafından yapılması da mümkündür. Bu frenin ayrıca aynı anda birden fazla ruleti sabitleyebilme avantajı da bulunmaktadır. Araç artık hareket ettirilemez ve emniyetli bir şekilde durdurulmuştur.

Ayrıca Blickle döner ruletler farklı kullanım amaçları için tabla bağlantısı, üst delik, geçme pim, vida dişli pim veya pim gibi farklı sabitleme sistemlerine sahiptir.

Made in Germany döner ruletler 

Blickle döner ruletler, rakipsiz bir kaliteyi temsil etmektedir. Takım ve makine imalatı ile çelik işleme ve plastik dökümhaneden montaja kadar. İlk aşamadan başlayarak döner maşayı kendimiz üretiyoruz. Aynı şey döner maşaya takılan tekerler için de geçerlidir. İlk parça, son parça ve personel kontrolleri gibi en modern ve otomatik kontrol ekipmanları ile yüksek kalite garanti altına alınmaktadır.

Başka sorularınız mı var? Ürün seçimi esnasında kişisel muhatabınız size destek vermekten memnuniyet duyacaktır!