Her türlü kullanım amacına uygun Blickle’nin sabit ruletleri

Her türlü kullanım alanına uygun sabit rulet

Farklı büyüklüklerde, malzemelerde ve taşıma kapasitesi sınıflarında 30’dan fazla standart olarak tedarik edilebilen sabit maşa serileri ve 80’den fazla tedarik edilebilen teker serileri ile, Blickle, piyasada çok geniş bir sabit rulet ürün programı sunmaktadır. Sabit ruletler genel olarak sabit bir maşadan ve takılı bir tekerden oluşmaktadır. Sabit maşa dönmeme özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle araçlar genelde viraj dönüşüne imkan veren ve aynı zamanda sabit ruletlerle düz hareket etmede optimum bir iz takibi sağlayan iki döner ruletle donatılmaktadır.

Kapsamlı Blickle ürün gamı çelik sac, paslanmaz çelik ve plastik modellerde maksimum 30.000 kilogram taşıma kapasitesine sahip sabit ruletler sunmaktadır.

Belli bir ürünü mü arıyorsunuz? Bunun için ürün aramamızdan faydalanın! Seçiminizi farklı filtrelerle sınırlayın ve uygun sabit ruletinizi bulun.

Made by Blickle

Her gün pazarda liderliği korumak zordur. Yolumuz: Kendimiz üretiyoruz. Bu çok yüksek olan kaliteden görülebiliyor. Bu nedenle çatımız altında hem takım ve makine imalatını hem de çelik işlemesini bulabilirsiniz. Çelik sac, paslanmaz çelik ve bunun yanı sıra plastik sabit maşa Rosenfeld’deki merkezde üretilmektedir. Aynı zamanda tam otomatik montaj sırasında ayrıca yerinde üretilen ve monte edilen tekerler de üretilmektedir.

Başka sorularınız mı var? Ürün seçimi esnasında kişisel muhatabınız size destek vermekten memnuniyet duyacaktır!