Havacılık ve uzay endüstrisi için güvenilir iş ortağı

Çelik kaynaklı ağır hizmet tipi dörtlü rulet LSD-GTH 302K-42-FS-922097

Müşteri

… havacılık ve uzay endüstrisinde uluslararası bir öncüdür. Müşterileri için havacılık ürünleri, hizmetleri ve çözümlerinin tasarlanması, üretilmesi ve tedarik edilmesi bağlamında global ölçekte liderdir. Şirket; Asya, Avrupa ve Amerika genelinde uçak ve helikopterler için son montaj hatlarına sahiptir ve 2000 yılından bu yana sipariş birikimini altı kattan fazla artırmıştır.


Görev

Uçak üreticisinin son montajında lojistik servis sağlayıcılarına özel şartlar getirilmiştir. Bu nedenle şirket, ağır ve hassas uçak bileşenlerinin taşınması için koruyucu işlevine ek olarak geçiş yollarındaki zemin kirliliğini giderebilecek koruyucu ayak korumalı bir döner rulet aramaktaydı. Düşük yuvarlanma direnci, taşıma cihazının manuel olarak kaydırılmasında önemli bir rol oynamaktaydı.


Çözümümüz

Blickle ayak korumalı çelik kaynaklı ağır yüklü dörtlü rulet LSD-GTH 302K-42-FS-922097

Rulet çok fazla yüke maruz kaldığından, dört tekerli çelik kaynaklı bir ağır yük döner ruleti ve güçlü bir döner taç tasarımı geliştirilmiştir. Nispeten düşük yapı yüksekliği maşanın daha sağlam kalmasını sağlamaktadır. Toplamda dört tekerin kullanılmasıyla yük daha geniş bir alana dağıtılır. İstenilen yuvarlanma direncini ve yüksek bir zemin koruması elde edebilmek için, yüksek kalitede Blickle Extrathane® poliüretan elastomer döküm tekerler önerilmiştir. Ayrıca, rulet bir ayak korumasıyla donatılmıştır. Rulete monte edilmiş poliüretan sıyırıcı da küçük engelleri yoldan dışarı iterek kesintisiz ve sarsıntısız bir sürüş sağlar.


Sonuç

Müşteri kullanım amacına uygun ürünü bulmak istediği için maliyet tasarrufu birinci önceliği değildi. Yukarıda belirtilen çözüm ve güvenilir Blickle hizmetleri ile müşterinin güvenini uzun vadede kazanabildik.


Ürün avantajları ve teknik bilgiler LSD-GTH 302K-42-FS-922097

  • Güçlü döner taç modeliyle çelik kaynaklı dörtlü ağır yük rulet
  • Reaksiyon dökümlü Blickle Extrathane® poliüretan kaplamalı teker
  • Çok düşük yuvarlanma direnci
  • Poliüretandan sıyırıcılı ayak koruması