Çok yönlü yıldız

Üst delikli çelik sac döner ruletleri LER-POEV 125G-(FI)-SG

Müşteri

… almanya’da işletme donanımları ve manuel çalışma yeri sistemleri alanında lider üreticidir. Orta büyüklükteki şirkette yaklaşık 120 çalışan bulunmaktadır ve üretilen ürünler Avrupa çapında sadece uzman bayiiler tarafından satılmaktadır.


Uygulama

Cihaz üreticisi mobil iş tezgahları, çekmece dolapları ve mobil çalışma alanları için üst delikli döner ruletler kullanmaktadır. Sürülebilen alet dolapları müşteri tarafından bir yapı kutusu sistemi üzerinden özel olarak birleştirilebilmektedir. Böylelikle farklı ağırlık sınıfları ve taşıma özelliği talepleri de oluşmaktadır. Müşteri uygulamasına göre ruletler ayarlanan çalışma tezgahlarına kalıcı olarak yüklenir veya sürüş esnasında zemin eşikleri veya eğim gibi engellere karşı direnç gösterebilmeliler.

Müşteri, rakip bir şirketin kullandığı 100 milim rulet çaplı ruletlerden memnun değildi. Bu standart tam lastikli gri tekerli ruletler sınırlı bir taşıma kapasitesine sahiptiler ve ayrıca oldukça yüksek bir yuvarlanma direnci gösteriyorlardı. Ağır yük olduğunda lastik kaplamada sık sık kalıcı şekil bozulmaları meydana geliyordu ve bu da sürüş konforunu ciddi anlamda azaltıyordu.


Standart ürün programından çözümümüz

Üst bağlantı delikli çelik sac döner ruletleri LER-POEV 125G-(FI)-SG

Cihaz üreticisi, Blickle’nin standart programı kapsamındaki LER-POEV serisi üst delikli döner ruleti sayesinde şimdiye kadar rakip firma ruletiyle olduğundan çok daha geniş bir ürün segmanını karşılayabilmektedir. Blickle’nin 125 milim tekerlek çaplı ve iz bırakmayan gri elastik kauçuk dolgu lastik çözümü, daha yüksek bir taşıma kapasitesi, daha düşük bir yuvarlanma direnci ve daha yüksek bir hareket konforu sunmaktadır. İhtiyaç durumuna göre ardıl çalışan teker ve döner taç kilidi “stop-fix” ile kullanılmakta veya kullanılmamaktadır ve böylelikle ek olarak optimum sağlamlık sağlamaktadır.


Sonuç

Blickle’nin LER-POEV ruletinin çok yönlü kullanım imkanları sayesinde müşteri büyük miktarlarda tedarik sağlayabilmekte ve bunun sonucunda cazip fiyat tekliflerinden yaralanabilmektedir. Teslimatlar kısa sürede ve çok hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Ayrıca elastik lastik kauçuk dolgu lastikli döner ruletlerin yüksek taşıma kapasitesi sayesinde diğer özel müşteri istekleri için daha fazla güvenlik ve hareket alanı oluşmaktadır.


Teknik bilgiler ve ürünün avantajları LER-POEV-125G-(FI)-SG

• Her rulet için 150 kg yüksek taşıma kapasitesi

• Daha fazla müşteri uygulaması için kullanılabilir

• Daha düşük yuvarlanma direnci ve daha yüksek hareket konforu

• Ağır yüklerde teker kaplamasında kalıcı şekil bozulması oluşmaz

• Hızlı ve kısa sürede teslim edilebilir