Açık alan mutfakları için paslanmaz ruletler

LEXR-POTH 125XKF-FI-AS-957554 POTH tekerli ruletler

Müşteri

... bir dış alan mutfakları üreticisidir. Şirketin konsepti, tüm yıl boyunca açık alanda duran, paslanmaz çelikten yapılmış yüksek kaliteli, hava koşullarına karşı dayanıklı mutfaklardır. Tüm mutfak modülleri ve bileşenleri endüstriyel üretim ve el işçiliğinden oluşan bir kombinasyonla üretilmektedir. Şirketin merkezi ve üretim yeri Doğu Vestfalya’dadır. Satış, mutfak ticareti üzerinden gerçekleşmektedir.


Görev

Dış alan mutfakları temel donanım olarak sabit ayaklara sahiptir. Fakat birçok müşteri esnek bir yerleştirme imkanı istediğinden dolayı, mutfak modülleri opsiyonel olarak ruletler üstünde de sunulmaktadır. Bu sebeple komple rulet yapısı ıslaklığa ve geniş bir sıcaklık yelpazesine karşı dayanıklı olmalıdır.

Şirket şimdiye kadar rakip bir işletmenin ürettiği ve alüminyum jant temeline sahip ruletleri kullanmıştır. Fakat hava koşulları kısa süre içinde korozyona yol açmıştır: Bu durum, görsel olarak alüminyumun şeklinin değişmesinden belli olmuştur. Mutfak üreticisi, ruletleri ağır hareket ettirilen sabitleme mandalı sebebiyle de yeterli bulmamıştır.

Müşteri bizden kolay hareket edebilir sabitleme mandalına ve korumalı bir yatağa sahip, korozyona karşı dayanıklı bir rulet talep etmiştir. Böylelikle soğuk havada teker kapağına sızan yağmur suyunun zarar vermesi önlenecektir. Müşteri ayrıca teker kapaklarında kendi logosunun yer almasını da istemiştir.


Çözümümüz

LEXR-POTH 125XKF-FI-AS-957554 paslanmaz rulet LEXR-POTH 125XKF-AS paslanmaz rulet

Müşterimize termoplastik poliüretandan, polyamid jantlı ve antistatik teker kaplamalı bir rulet kullanmasını tavsiye ettik. Bu uygulama için POTH tekerli ve paslanmaz çelik teker kapağına sahip bir rulet geliştirilmiştir. Müşterinin logosu, lazerle kapağına yazılmıştır. Rulet ayrıca üst bağlantı delikli yüksek kaliteli bir paslanmaz çelik maşaya, paslanmaz bir bilyalı rulmana ve kolay hareket edebilir Blickle “stop-fix” teker ve döner taç kilidine sahiptir.


Sonuç

Müşterimize kolay hareket edebilir ve hava koşullarına karşı dayanıklı, kullanıcı dostu FI frenli birinci sınıf bir rulet sunulmuştur. Antistatik teker kaplaması, dış alanda kullanılan mutfaklarda yüksek bir güvenlik standardı sağlamaktadır. Müşterimizin kısa sürede teslimata yönelik talebini yerine getirdik ve yüksek kaliteli bir logo uygulaması gerçekleştirdik. LEXR-POTH 125XKF-FI-AS-957554 çözümümüze uygun olarak frensiz LEXR-POTH 125XKFAS-957555 döner rulet seçeneği de mevcuttur.


Teknik bilgiler ve avantajlar LEXR-POTH 125XKFFI-AS-957554