Daima güvenli bir duruş

Blickle ürün yelpazesini sabitleme ayaklarıyla geliştirdi

Sabitleme ayakları taşıma cihazlarını ve mobil işletme donanımlarını güvenli ve güvenilir olarak durma pozisyonunda sabitler. Krikolara kıyasla sabitleme ayaklarıyla arabalar, kalkmadan sabitleme mandalına kolayca ve güç uygulamadan tetiklenmesiyle sabitlenir. Şimdiye kadar olan Blickle programı genel olarak ağır yük uygulamalarında kullanılmış büyük tabla bağlantılı ağır sabitleme ayakları ürün yelpazesi kapsamaktaydı.

Diğer piyasa talepleri nedeniyle Blickle sabitleme ayağı ailesini özellikle kolay kullanımlar için diğer modellerle ağırlıklı olarak tekerlek çapı 100 ve 125 mm olan küçük tabla bağlantılı alanda genişletti: FF 100-1 ve FF 125-1. Bunlarda sabitleme fonksiyonunun talep edildiği neredeyse tüm sektörlerde kullanılırlar ve özellikle intra lojistikteki taşıma arabaları, çalışma masaları, montaj bantlarındaki araçlar, ayrıca yaylı ruletli makine ve arabalar için de uygundur. Şimdiye kadarki tabla bağlantılı ağır sabitleme ayaklarına kıyasla yeni modellerle aynı sabitleme kuvvetine ulaşılabilir. Döner ve sabit rulete bağlı maksimum temas yükü yaklaşık 60 kilodur.

Arabanın ağırlığından bağımsız olarak sabitleme ayakları daima çok fazla güç gerektirmeden tetiklenebilir. Bunun dışında düz zeminlerde sert teker kaplamalı frenlenen standart tekerleklere kıyasla daha fazla sağlamlık sunar.

Genellikle her kullanımda sıklıkla sadece bir sabitleme ayağı gereklidir. Sabitleme, sabitlenebilen iki tekerlekli klasik taşıma araçlarına kıyasla sadece tek bir hareketle mümkündür. Bu sık kullanımlarda ciddi derecede zaman kazandırır. İki döner ve iki sabit tekerlekli bir rulet yerleşim düzeninde ayaklar genellikle döner ruletler arasına monte edilir. Sabitleme ayakları baklava desenli rulet yerleşim düzeniyle veya çekilerek yürütme için yukarıya takılan sabit ruletlere de uygundur. Sabitleme ayağına basıldığında, ayak yaklaşık 10 milimetre kadar yaylanır. Taşınan malzemeler dahil arabalar böylece daima güvenilir bir şekilde sabitlenir. Yeni modeller bir çok kullanımda kullanılan 100 x 85 milimetrelik tabla ölçüleri Blickle gövde serileri LE, L ve LK ile kombine edilebilir. Diğer uygulamalar da talep edilmesi üzerine temin edilebilir.

Blickle yeni modellerle tüm seriler için sabitleme ayaklarına yönelik geniş ürün yelpazesi sunar. Benzersiz program yenilikçi lojistik çözümlerini mükemmel bir şekilde tamamlar ve Blickle'nin piyasada öne çıkmasını sağlar.

Burada sabitleme ayaklarına yönelik tüm Blickle programını bulabilirsiniz.